Shiba Inu’nun Metaverse’ü İle İlgili Son Gelişmeler!

İlayda Peker

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki geliştiriciler, sanal gerçeklik projeleri “SHIB: The Metaverse”in ayrıntılarını açıkladılar ve bazıları özel kalacak olan 100.595 arazi arsasını duyurdular.

SHIB Metaverse İle İlgili Gelişmeler

Yapılan açıklamalara göre arsalar etap etap satışa çıkacak. Giriş aşaması, dört kategoriye ayrılan 36.431 parselin kilidini açacak: Silver Fur, Gold Tail, Platinum Paw ve Diamond Teeth Ayrıca fiyatların da 0,2 ETH ile 1 ETH arasında olacağı ifade ediliyor.

Öte yandan ekip, Shiba kripto para birimi için aşağı yönlü bir risk olmadığından emin olmak için bir arazi fiyatlandırma token’ı olarak nötr kripto para birimini kullanmaya karar verdi. Geliştiriciler Çarşamba günü yayınlanan duyuruda, “Ekosistem token’larımızı kullanmak bir risk” sözlerini kullandı.

Bunlara ek olarak arazi alıcıları pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynakları toplayabilecek ve ekibin yakında açıklayacağını söylediği ödülleri kazanabilecek. Ayrıca arazi sahipleri, köpek temalı SHIB token’ının kullanırken ve yakarken arsalarını yeniden yapılandırabilecek.

Metaverse İle İlgili Diğer Detaylar

Kou ile ilgili yapılan açıklamalarda, “Shiba Inu’nun (SHIB) metaverse’de oynayacağı ilk özel rolü tanıtacağız. Bir tamirci arazinizi yeniden yapılandırırken bağımsız olarak SHIB’yi yakmaya davet edebilir. Ayrıca bu, arazi olayları ve kamu satışı sona erdikten hemen sonra başlamalıdır.” sözleri kullanıldı.

Öte yandan geliştiriciler, LEASH ve BONE gibi SHIB ekosistem paralarının geri kalanının, daha fazla aşama kullanıma sunuldukça bir rol oynayacağını ve LEASH sahiplerinin daha sonraki aşamalarda arazi satın alabileceklerini de sözlerine ekledi.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre metaverse, SHIB için bir katman-2 çözümü olan Shibarium’da geliştirilecek.

Ayrıca SHIB yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000022 dolar bandında stabil ilerliyor ve geliştiriciler metaverse duyulduğunda bu yana SHIB ilgisinde artış olduğunu ifade ediyor.Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’da Son Durum: ETH İçin Önemli Seviyeler

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Neden Düşüyor? Altcoin Yorum!

İlgili Haberler