Shiba Inu’nun Fiyatı ve Gelecekteki Beklentileri

Bitcoin Haber

Bu hafta, Shiba Inu’nun fiyatında %3’lük bir artış yaşandı. Ancak Bitcoin ve Solana gibi diğer yüksek hacimli kripto paraların yanında Shiba Inu’nun fiyat artışı görece düşük kaldı. Memecoin sektöründe son aylarda azalan ilgi, Orta Doğu’daki savaşlar sebebiyle yatırımcıların daha güvenli olan Bitcoin’e yönelmeleriyle arttı. Bu durum, Shiba Inu’nun ilgi eksikliği yaşayabileceği uyarısını veriyor.

Shiba Inu sahipleri, kısa sürede kar elde etme hedefinde görülüyor. Son üç haftada 1 trilyondan fazla Shiba Inu token’ı kripto borsalarına taşındı. 17 Ekim’de borsa rezervleri 170 trilyon Shiba Inu’ya ulaştı ve bu durum son 60 günün zirvesini oluşturdu.

Shiba Inu’nun işlem sayısı eğilimi, fiyat performansının kötü olduğunu gösteriyor. Shiba Inu’nun fiyatı artmasına rağmen, günlük işlemlerde düşüş yaşandı. 18 Ekim’deki işlem sayısı Mayıs ayından bu yana en düşük seviyeyi gördü.

Son trend verilerine göre, Shiba Inu’nun 0,000008 dolarlık direnci aşması pek mümkün görünmüyor. Shiba Inu sahiplerinin giriş fiyatı dağılımı, 430.400 cüzdanın minimum 0,000008 dolar fiyatla 299,6 trilyon Shiba Inu satın aldığını gösteriyor.

Eğer boğalar, kripto piyasalarındaki genel yükseliş dalgasının etkisiyle güç kazanırsa, Shiba Inu’nun fiyatı 0,000010 dolara yükselebilir. Ancak, Shiba Inu’nun fiyatı 0,00005 doların altına düşerse, ayılar düşüşü derinleştirebilir. Yatırımcıların tahmin edildiği şekilde erken kar elde etmeyi hedeflemesi durumunda, Shiba Inu’nun fiyatı 0,00005 dolar seviyesine gerileyebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de Yükseliş Beklentisi: Altcoinler İçin ‘Kara Delik’ Uyarısı

Sonraki Haber

Shiba Inu’da Balina Hareketliliği Yüzde 987 Artış Gösterdi

İlgili Haberler