Shiba Inu’da Balina İşlemlerinde %48 Artış

Bitcoin Haber

Kripto para yatırımcıları arasında popüler olan altcoin Shiba Inu (SHIB), genel piyasa trendinin düşüşe geçmesiyle kazançlarının çoğunu kaybetti. Ancak zincir üzeri veriler, balinaların bu altcoin’e olan ilgisinin yüksek olduğunu gösteriyor. Shiba Inu’daki balina işlemlerinin sayısı, 11’den 31’e yükseldi.

Kripto analiz platformu IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, Shiba Inu’ya yönelik balina aktivitesi %48 arttı. 9 Eylül’de 11 olan büyük işlem sayısı, 31’e çıktı. Bu işlemler için toplamda 10.96 milyon dolar değerinde SHIB hareket ettirildi.

Bu artış, CoinMarketCap tarafından ölçülen memecoin ekosisteminin genel ticaret hacminde de büyümeye katkı sağladı. SHIB’ın son 24 saatteki işlem hacmi, %22,78 artışla 72.6 milyon dolara ulaştı.

Shiba Inu yatırımcıları, Layer 2 ağı Shibarium protokolündeki büyümeden de umutlu. Shibarium’da gerçekleştirilen toplam işlemler ve cüzdan adreslerindeki artış, Shiba Inu’nun benimsenmesinin entegre bir şekilde ilerlediğini gösteriyor. Bu veriler, SHIB’ın fiyatında kısa ve uzun vadede bir canlanma beklentisini tetikliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’un Gerçek Değeri Piyasadan %27 Düşük: RxR Araştırması

Sonraki Haber

Kurumsal Yatırımcıların Kripto Paraya İlgi Azalıyor: CoinShares Raporu

İlgili Haberler