“Shiba Inu Yatırımcılarının Bilmesi Gerekenler: Erken Satış Yapmanın Etkileri”

Bitcoin Haber

Shiba Inu yatırımcıları arasında birçok ilginç hikaye bulunmaktadır. İlk dönemlerde sadece 4000 dolarlık yatırım yapan bir yatırımcı, 7,54 trilyon SHIB token elde etmiş ancak bu tokenları çok erken bir dönemde satmıştır. Aynı dönemde bir başka yatırımcı ise 8000 dolarlık Shiba Inu alımı yapmış ve yaşanan ayı döneminde satış yapmamıştır. Bu sayede Ekim 2021’de SHIB’in 0,00008616 dolar ile ATH seviyesine ulaşması sonucunda inanılmaz bir servete ulaşmıştır.

Shiba Inu hisselerini erken satan yatırımcının farklı bir yol çizmesi, onun için büyük bir şans olmuştur. Çünkü bu dönemde çoğu kripto para yatırımcısı uzun süre beklemeye cesaret edemezken, bu yatırımcı sabırlı bir şekilde beklemiş ve SHIB tokenlarını elinde tutmuştur.

İlk günlerde Shiba Inu, Dogecoin killer olmayı hedeflerken, günlük işlem getirisine sahip olmak isteyen traderlar için bile kabul edilebilir bir noktada görülmemişti. Kısa vadeli yatırımcıların bile tercih etmediği bir ortamda uzun vadeli yatırım aracı olarak düşünen yatırımcıların sayısı ise oldukça azdı.

4000 dolarlık SHIB yatırımından elde ettiklerinin nasıl yorumlanabileceği büyük bir soru işaretidir. Belki de satış esnasında elde ettiği kar ile mutlu olan yatırımcı biraz daha bekleyerek 2021’de yaşanmış olan ATH’de milyoner olabilirdi. SHIB 2021 yılında ATH’sine ulaşıldığında, 7,54 trilyon adet SHIB tokenı 649.646.400 dolar değerinde olacaktı.

Eğer yatırımcı, SHIB’lerine hala sahip olsaydı mevcut fiyatlarla portföyünün 70 milyon dolar olacağını belirtti. Bu da konu ile ilgili bilgi veren yatırımcının hesaba katılmamış başka kripto para yatırımlarının da olabileceğini belirtmiş olma ihtimalini ortaya koydu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Tekrar 28.000 Doları Aştı: Kripto Para Piyasası Ne Durumda?

Sonraki Haber

Friend Tech’te SIM Takas Saldırıları: Son 24 Saatte 385.000 Dolarlık Ethereum Çalındı

İlgili Haberler