Shiba Inu, Shibarium Lansmanı Öncesinde ETH Balinalarının Gözdesi!

Bitcoin Haber

Shibarium, Shiba Inu ekosisteminin kurucusu Shytoshi Kusama’nın Aralık ayında proje hakkında bilgi vermesinden bu yana manşetlerde yer alıyor. Bunun öncesinde, ekosistemin yerel tokenı olan SHIB son 30 günde %27 değer kazandı.

Bu da tokenı balinaların gözüne sokarak en çok tutulan tokenlar listesinde ilk beşe girmesini sağladı. Balina takipçisi WhaleStats’e göre, balinalar tarafından tutulan ortalama miktar 178 milyar SHIB’dir ve bu da 1,8 milyon $ değerindedir.

Önemli balina aktivitesi yükseliş yönünde bir gelişme olsa da, memecoin‘in rallisini sürdürmek için yeterli mi?

Shibarium’un Lansmanı Hakkında Özet

Shibarium güncellemesinin halka ne zaman sunulacağına dair kesin bir tarih yok, ancak güncellemenin beta sürümünün lansman tarihine yakın olduğu söyleniyor. Bu, SHIB sahiplerine Shiba Inu için Katman 2 ağ çözümünün nasıl bir performans göstereceğine dair bir fikir verecektir.

En son ShibaSwap blog yazısına göre, beta sürümünün lansmanı, topluluğa yükseltmenin arkasındaki çeşitli kavramların nasıl çalışacağı konusunda bir fikir verecek. Topluluk üyeleri, daha düşük gaz ücretlerinden doğrulayıcıların ve temsilcilerin ekosisteme nasıl katkıda bulunduğuna kadar, ekosistemin en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için bu rollerin nasıl iç içe geçtiği konusunda bir fikir sahibi olacak.

Shiba Inu geliştirme ekibi geçen yıl 6 Ekim’de Shiba Eternity’yi yayınladığında Shibarium yükseltmesi zaten devam ediyordu. Shiba’nın yakma mekanizması da 2021 yılında uygulanmış ve SHIB token’ı deflasyonist hale getirmişti.

SHIB tokenının yanma oranını takip etmeye adanmış bir web sitesi olan ShibBurn’e göre, Shiba Inu’nun mevcut yanma oranı yazım sırasında %50’dir. Shibarium’un beta lansmanı gerçekleştiğinde, özellikle ekosistemin gerçek lansmanında beklenenden daha yüksek bir yanma oranı görebiliriz.

Bu SHIB İçin Ne Anlama Geliyor?

SHIB token şu anda 0,00001052 dolardan işlem görüyor ve 0,00001038 dolarlık destek seviyesinin üzerinde konsolide olmaya çalışıyor. Token mevcut fiyatıyla kısa ve orta vadede daha güçlü bir düzeltmeyle karşı karşıya kalabilir. Ayılar mevcut destek seviyesini yeniden test etmek üzere olduğu için bu özellikle doğrudur.

Bitcoin’in 21.000 $ direnç seviyesini kırması ve SHIB’nin BTC ile yüksek korelasyonu nedeniyle Shiba Inu, önümüzdeki günlerde ya da haftalarda en yüksek coin’in daha yüksek seviyelere çıkmasını takip etmeye devam edebilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Düşük Flare Airdrop Ödülleri: FLR Fiyatı Bir Haftada Yüzde 72 Düştü

Sonraki Haber

Ethereum Fiyatı Analizi: Yükseliş Devam Edecek Mi?

İlgili Haberler