Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Momentumu Çiziyor, Muhtemel Tetikleyiciler 

Bitcoin Haber

Dijital para ekosistemindeki en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB), fiyatı genel piyasa duyarlılığının yanı sıra yeni bir yükseliş grafiği çizdiği için bugün yerçekimine meydan okuyor.  

SHIB Fiyatı 

Bu yazının yazıldığı sırada Shiba Inu, son zamanlarda kripto paranın bir haftaya en yavaş başlangıçlarından birini oluşturan %1,37’lik bir büyüme oranıyla 0,00001154 $’a ulaştı. 

Shiba Inu metriklerine bakıldığında, işlem hacmi açısından hafif bir kayıp yaşandığı görülüyor. Bu metrikte sadece bir artış görülürken, son 24 saat içinde ölü cüzdanlara 500.000’den az token gönderildiği için çokça atıfta bulunulan yanma oranı %98’den fazla düşmüştür.  

Bu, Shiba Inu ekosisteminde bu zamandan önce sıklıkla yakılan milyonlarca token göz önüne alındığında oldukça yavaş bir yanma oranıdır. Mevcut büyüme görünümü, yanma oranına ilişkin olumlu duygularla beslenmediğinden, olası tetikleyici Shiba Inu protokolünün ortaya çıkarmak için çaba sarf ettiği doğal fayda olacaktır. 

Shiba Inu’nun ödeme platformlarıyla entegrasyonuyla ilgili olarak ekosistemini genişletmesi alışılmadık bir durum olmaya devam ediyor ve yıllar içinde benimsediği şeylerin çoğu şu anda bilinçsiz büyümeyi harekete geçiren şey olabilir. 

Shiba Inu ve Yükseliş Temelleri  

Shiba Inu, kripto dünyasında kendine benzersiz bir yer edindi ve bu etki, Shibarium protokolü aracılığıyla Katman 2 dünyasına doğru giderek genişliyor.  

Meme coin, sadece bir fon tokenı olarak tanınmaktan uzaklaşıyor ve artık büyük piyasa balinalarının cüzdanlarında belirgin bir şekilde yer alan dijital bir varlık. Yüksek volatilitesi sayesinde büyük bir fiyat kazancı elde etme eğiliminin yanı sıra, Shiba Inu’nun faydası, birçok alıcının uzun vadede uyum sağlamaya çalıştığı bir şeydir. 


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

En Büyük Kripto Boğa Döngüsü Başladı: Bernstein 

Sonraki Haber

Bitcoin 30.000 Doları Geri Aldı: ETH, DOT ve Altcoin’lerde Son Durum 

İlgili Haberler