Shiba Inu (SHIB) İçin Analistlerden Düşüş Tahminleri

Bitcoin Haber

Shiba Inu (SHIB) kripto parası hakkında son haftalarda çeşitli tartışmalar yaşanıyor. Ayı piyasasına rağmen, bazı piyasa katılımcıları ve analistler SHIB için yükseliş tahminlerinde bulunmaya devam ediyor. Ancak Guru99’un kurucusu Krishna Rungta ve TheFinanceNewsletter.com’un kurucusu Andrew Lokenauth, SHIB’ın yüksek senaryolara uymayabileceğini ifade ettiler.

Rungta, SHIB’ın Shibarium çıkışıyla yükselmesi beklenirken, böyle bir artışın yaşanmadığını ve bunu kripto piyasasının durgunluğuna ve ayıların güçlü duruşuna bağladı. Rungta, önemli gelişmelerin bile ani fiyat artışlarına yol açmayabileceği kripto piyasalarının karmaşıklığını vurguladı.

Lokenauth, SHIB’ın fiyatının daha da düşeceğini tahmin etti. Lokenauth’a göre, SHIB 2024 yılının Ocak ayına kadar mevcut fiyatı olan 0,00000706 dolardan %29’luk bir düşüş yaşayabilir ve yaklaşık 0,000005 dolara kadar gerileyebilir. Lokenauth, Shiba Inu’nun spekülatif bir varlık olduğunu ve gerçek dünyada bir uygulamasının olmadığını belirtti.

Buna karşın, SHIB’ın DOGE için önemli bir rakip olduğunu da kabul eden Lokenauth, Shiba Inu geliştiricilerinin, SHIB’deki gelişmelerin paylaşımında şeffaf olmaları gerektiğini belirtti. Öte yandan, Shiba Inu’nun Web3 tabanlı bir platform olan LaborX’e entegre olduğu ve bu platformun SHIB ve BONE tokenlerinin yakımını gerçekleştireceği belirtildi. Bu durum, SHIB fiyatına büyük bir destek olabilir.

Yatırımcıların, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olduğunu ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeleri gerektiği hatırlatıldı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Coinbase, Almanya’yı Bölgenin Yetenek Merkezi Yapıyor”

Sonraki Haber

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’ın Yargılandığı Davada Neler Yaşandı?

İlgili Haberler