Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Nasıl 0,10 Dolar Görebilir?

İlayda Peker

Son zamanlarda oldukça popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu’nun fiyatının bu hamleler ile 0,10 dolara kadar artabileceği düşünülüyor. Bu noktada her ne kadar beklentiler yüksek olsa da analistler yatırımcıları şaka coin’ler konusunda dikkatli olmaları için de uyarıyor.

Shiba Inu İçin Öneri

Shiba Inu’nun (SHIB) değerini artırmak amacıyla proje ekibi, SHIBArmy ile birlikte, kripto para biriminin toplam arzını azaltmak için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Yaklaşık 259 milyar SHIB’nin yakılmasıyla sonuçlanan bu çabalara rağmen, kripto para birimi hala 0,10 dolar seviyesinin oldukça uzağında bulunuyor.

Buna ek olarak birkaç uzman SHIB‘nin bir katrilyon toplam arzını azaltmak için kullanılan yakma mekanizmasının, kripto para biriminin değerini arttırmak için yetersiz olduğuna inanıyor. Ünlü yatırım gazetecisi Will Ashworth, Shiba Inu’nun arkasındaki ekibin, token’ın fiyatını daha yüksek seviyelere çıkarmak amacıyla SHIB için reverse split stock modelinin kripto versiyonunu uygulaması gerektiğini önerdi. Ashworth’a göre, Shiba Inu’da reverse split stock stratejisini kullanmak, toplam arzını %50’den fazla azaltabilir.

SHIB Yakımları

Popüler Shiba Inu meraklısı Bigger Entertainment, firma kendi programı aracılığıyla 10 milyardan fazla SHIB’yi yaktığı için SHIB yakma programlarının ön saflarında yer aldı.

Bigger Entertainment, SHIB yakma programına katılmak için SHIBArmy üyelerini bazı etkinliklerine bilet almaya davet etti. Böylece şirketin kârının bir yüzdesi SHIB’e dönüştürülüyor ve hiç kullanılmayan bir cüzdana gönderiliyor.

Bu hamle SHIB kullanıcılarının da ilgisini çekti ve oldukça yüksek miktarda SHIB token’ı böylece yakılmış oldu. Ancak fiyatlara bakıldığında bu çabaların beklenen artışı getirmediği görülüyor. Yine de uzun vadede bu yakım hamlelerinin SHIB fiyatını pozitif etkileyebileceği de ifade ediliyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Yeni Hafta Nasıl Başladı: Bu Altcoin’lerdeki Artışlar Dikkat Çekti!

Sonraki Haber

Dogecoin (DOGE) Kurucusu Bu Durumdan Şikayetçi!

İlgili Haberler