Shiba Inu (SHIB) Ethereum Balinalarının En Büyük Yatırımlarından Biri Oldu

İlayda Peker

Memlerden ilham alan kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), SHIBArmy’nin büyümeye devam ettiği ve SHIB’nin yakım oranının arzının düşmesine yardımcı olduğu bir zamanda Ethereum ağındaki en büyük balinaların en büyük varlıklarından biri haline geldi.

Balinalardan SHIB’e İlgi

Balina izleme hizmeti WhaleStats’ın verilerine göre Shiba Inu, son 24 saatlik dönemde büyük Ethereum balinaları arasında en çok satın alınan ilk 10 token arasına girerken, aynı zamanda ilk 100 balina arasında işlem hacmine göre önde gelen Ethereum tabanlı tokenlardan biri oldu.

Özellikle, Shiba Inu yatırımcıları toplu satış yapmayı planlamadıklarını gösterdiler, çünkü Coinbase’deki kullanıcıların satmadan ya da harici bir adrese taşımadan önce meme odaklı kripto para birimini ellerinde tuttukları ortalama süre 200 günlük sınırı aştı.

Kripto para borsası kendi sayfasında, uzun elde tutma süresinin “bir birikim eğilimine işaret ettiğini”, kısa elde tutma süresinin ise “token hareketinin arttığını gösterdiğini” belirtiyor. Shiba Inu’nun borsadaki tipik bekletme süresi, özellik eklendiğinden bu yana belirgin bir şekilde artmaya devam etti.

Borsanın fiyat sayfaları ayrıca Shiba Inu’nun platformdaki en popüler 12. kripto para birimi olduğunu gösteriyor. Shiba Inu yatırımcıları, kripto para biriminin arzının, fiyatının artması için yakım programı aracılığıyla azalmasına ve bu durumun da benimsenmenin artmasına yardımcı olacağını düşünüyor.

Shiba Fiyatı

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci meme token konumunda bulunan Shiba, yazının kaleme alındığı sırada 0,0000080 dolardan işlem görüyor. 28 Ekim 2021 tarihinde 0,000088 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırmış olsan meme token şu anda bu seviyenin yüzde 90 altında işlem görüyor.

Bunlara ek olarak analistler Shiba’nın attığı adımlar ile birlikte bir ralli yaşanmasaı halinde artış yaşayabileceğini ifade ediyor. Ancak yatırımcılar SHIB’in nihayetinde bir meme token olduğunu unutmamalı ve ani yükselişler gibi ani düşüşlere de hazırlıklı olmalı.


Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

TCMB Dijital Türk Lirası’nın İlk Denemesini Tamamladı!

Sonraki Haber

SBF İle İlgili Önemli İddia: FTX İflasından 2 Ay Önce!

İlgili Haberler