Shiba Inu (SHIB) Coin’in Düşüşü ve Yükseliş Beklentileri

Bitcoin Haber

Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB) düşüş yaşamaya devam ediyor. Bitcoin boğalarının 28.300 dolar direncini geri alamaması ve 27.200 dolar desteğini kaybetmesi, altcoinlerin kayıplarını artırdı. Shibarium lansmanı büyük heyecan yaratmasına rağmen beklenen fiyat artışını tetikleyemedi.

Teknik cephede, Ağustos ayında uzun vadeli azalan trend çizgisi kaybedildiği için SHIB coin’in düşüş eğilimi devam ediyor. Önemli destek seviyesi olan 0,000008 doların altında çok fazla zaman geçiren Shiba Coin’in fiyatı, yatırımcıların beklentisi olan direnç bölgesinin test edilmesini sağlamadı.

Shibarium’un SHIB coin fiyatındaki düşüşe katkısı olmadığını söylemek yanıltıcı olacaktır. Günlük grafiğe bakıldığında, fiyatın neredeyse iki aydır azalan bir paralel kanal içinde aşağı yönlü seyrettiği görülüyor. Eylül ortasında kanalın destek hattından bir sıçrama görülse de bu uzun ömürlü olmadı.

RSI nötr bölgeyi aşamıyor ve bu düşüş eğilimini teyit ediyor. Ancak eğer günlük grafikteki kanalın direnç seviyesi aşılırsa, düşüş beklentisi tersine dönebilir. Kanaldan kopuşla birlikte fiyatın yüzde 33 artıp 0,0000095 doları hedefleyebileceği düşünülüyor.

Sonuç olarak, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığı unutulmamalı ve yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tron (TRX): Durgunluktan Yeniden Canlanma Potansiyeli

Sonraki Haber

Uzun Vadeli Yatırımcılar Bitcoin’de Tarihin En Yüksek Düzeyine Ulaştı

İlgili Haberler