Shiba Inu Ocak’ı Nasıl Bitirecek: SHIB Yorumları

Bitcoin Haber

Köpek temalı meme token Shiba Inu‘nun (SHIB) yatırımcıları Ocak ayının sonuna doğru dijital varlığın fiyat dalgalanmaları konusunda oldukça hevesli görünüyor ve onlara göre SHIB 2023’te olumlu bir başlangıç yapacak.

SHIB Fiyat Analizi

Platformun Fiyat Tahmini aracını kullanan CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu üyeleri tarafından gönderilen en son oy sayımına göre, SHIB‘nin 31 Ocak 2023’te ortalama 0,000010439 $ fiyattan işlem görmesi bekleniyor.

Ocak 12’den alınan veriler, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığının Ocak sonu fiyatı için yapılan en son tahminin, basın saatine kadar kullanılan 1.497 oylamanın sonucu olduğunu ve Shiba Inu’nun mevcut fiyatından $0.000001336 veya %14,59’luk bir artışı temsil ettiğini ortaya koyuyor.

Bu arada, Shiba Inu $0.000009156 fiyatından işlem görüyor, bu da gün içinde %2,38’lik bir sıçrama ve hafta genelinde %7,69’luk bir kazanç anlamına geliyor

Yılbaşından bu yana SHIB, kripto sektörünün geri kalan varlıklarıyla birlikte yukarı yönlü hareket ederek şu anda 5,02 milyar dolar olan piyasa değerine 600 milyon dolar ekledi.

Teknik Analiz

TradingView’in 1 günlük göstergeler üzerindeki teknik analiz (TA) göstergeleri şimdilik büyük ölçüde yükseliş eğilimini koruyor ve özet olarak 14’te ‘satış’a işaret ediyor. Bu sonuçlar 9’da ‘nötr’e işaret eden osilatörlerden toplanmıştır (‘sat’ için 1 ve ‘al’ için 1 ile); hareketli ortalamalar aynı zamanda 9’da ‘al’a işaret etmektedir (5’te ‘sat’ ve 1’de ‘nötr’ün aksine).

Özellikle PricePredictions’taki makine öğrenimi algoritması, SHIB’nin Ocak ayı sonuna kadar 0,000008036 $’dan işlem göreceğini öngörüyor; bu, hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD), göreceli güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) gibi göstergeleri kullanan yapay zeka tarafından yapılan aşağı yönlü bir fiyat projeksiyonu.

Shiba Inu’nun fiyatı, 10 Ocak’ta 13 trilyon SHIB tokeninin stake edilmemesiyle düşmüştü, ancak o zamandan beri kaldığı yerden devam etmeyi başardı ve piyasadaki en trend kriptolardan biri olarak kaldı.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Gemini de Earn Programı Sebebiyle SEC Suçlamalarıyla Karşı Karşıya

Sonraki Haber

Popüler Analist BTC ve Bir Ethereum Rakibinde Yükseliş Bekliyor

İlgili Haberler