Shiba Inu Geliştiricisinden Eleştirilere Sert Yanıt!

İlayda Peker

Shiba Inu Baş Geliştiricisi, ekibin Microsoft ile ortaklık söylentileri öncesinde de geliştirildiğini ifade etti ve bu yönde gelen eleştirileri sert bir şekilde yanıtladı.

Shiba Inu Geliştirmesi

Köpek temalı kripto para birimi Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, şirketin en iyi teknoloji şirketleri ile önemli bir ortaklık kaydetmediğine inanan eleştirmenlere karşı sert açıklamalarda bulundu. Kusama, Shiba Inu’nun kripto projelerinin çoğu hala geliştirme aşamasında olduğu için Warner Bros ve teknoloji şirketi Microsoft ile ortaklığa giremediğini Twitter hesabından aktardı.

Buna ek olarak Kusama, Shiba Inu‘nun inşa ettiği her şeyi bitirdikten sonra, büyük holdinglerle bir ortaklık rüzgarına dahil olacağını dile getirdi. Kusama bu açıklamaları, Shiba Inu’ya karşı yapılan ağır eleştirilerden sonra yaptı.

Tweet’e yanıt olarak, Shiba Inu’nun destekçisi gibi görünen başka bir kullanıcı, SHIB ekibini eleştiren herkesin kripto para birimine sahip olmadığının doğru olmadığını kaydetti. Bu noktada Shiba Inu’nun dünyadaki en popüler üçüncü kripto para birimi olduğunu dile getiren kişi, herkesin büyük anlaşmaları anında tamamlayamayabileceğini de ifade etti.

Kusama’nın Yanıtı

Kusma konuyla ilgili yapılan eleştirilere şu sözlerle yanıt verdi:

Bizimle çalışacak, büyümemize, yakımlarımıza ve projeye değer katmamıza yardımcı olacak kendi sistemimiz ve şirketler topluluğumuz. Ve biz sadece bir yıldan biraz fazla bir süredir bu işin içindeyiz. Bizi Microsoft’a tanıtın ve onlara ne sunduğumu gösterin. Ekosistemimiz, değil mi? O zaman bitirelim.

Öte yandan Shiba Inu, kripto para birimini sıradan bir memecoin olmaktan önemli fayda sağlayan bir projeye dönüştürmek amacıyla geçtiğimiz yıl içinde büyük gelişmelere girişti. ShibaSwap adlı merkezi olmayan bir borsa başlatmanın yanı sıra, Shiba Inu, Shiboshi adlı non-fungible token’ını da (NFT) de piyasaya sürdü.



Total
23
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

2022 Yılı Dogecoin (DOGE) Fiyat Beklentileri!

Sonraki Haber

Finansal Piyasalardaki Belirsizliğe Bitcoin Yardımcı Olabilir Mi?

İlgili Haberler