Shiba Inu Fiyatı: Gelişmeler SHIB’e Yeni ATH Getirebilir Mi?

İlayda Peker

Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra SHIB fiyatı 0.000070 doların altına düştü. AMC Theatres’ın SHIB’i bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlamasıyla memecoin’in kullanımı ve günlük işlem hacmi son zamanlarda zirveye ulaştı.

Shiba Inu Gelişmeleri

SHIB token’larını tutan benzersiz cüzdan adresleri, Etherscan verilerine göre 1 milyona yaklaşıyor. Zincir içi aktivitedeki artışla birlikte, SHIB fiyatı Kasım ayının ilk haftasındaki düşüşten kurtuldu.

SHIB’nin 24 saatlik işlem hacmi, geçtiğimiz hafta boyunca Ethereum ve Cardano‘yu anlık olarak birkaç kez geçti. SHIB fiyatı bir gecede %13 arttığı için memecoin, Dogecoin’i piyasa değerini de geçmeye yakın seviyede bulunuyor.

Memecoin’in 24 saatlik işlem hacmi, SHIB fiyatı yükseldikçe 4.2 milyar doları aştı. Ayrıca SHIB ve ETH balinaları, dip seviyelerden Shiba Inu biriktirdi. SHIB şu anda ilk 1000 Ethereum balina cüzdanı için en büyük ERC-20 tokenı olarak işlem görüyor.

Bunlara ek olarak Shiba Inu, üçüncü taraf topluluk projeleri için yeni ürünü ShibaSwap 2.0’ın lansmanını duyurdu. SHIB’nin “Dog Park”na genişlemesi, üçüncü taraf ürünlerini meşrulaştıracak ve yerel tokenın faydasını artıracak.

SHIB ekosistem ürünleri başkanı Shytoshi Kusama, kısa süre önce Dog Park’a hitap etti. Kusama, tokenın daha büyük ekosistemin bir parçası olacağını, ancak çekirdek SHIB, BONE, LEASH üçlüsünün bir parçası olmayacağını belirtiyor.

SHIB Fiyatı

SHIB yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,00048 dolardan işlem görüyor. Son zamanlarda piyasada yaşanan düşüşle birlikte gözle görülür geri çekilme yaşayan SHIB fiyatı bugün %10’a yakın değer artışı kaydetti.

Analistler piyasanın yukarı yönlü ilerlemesi halinde Shiba Inu’nun da yukarı yönlü hareketlerini devam edeceğini ifade ediyor. Ancak SHIB’de geçtiğimiz haftalarda yaşanana benzer bir artışın olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Hillary Clinton’dan Kripto Para Yorumu! Kripto Regülasyonları Siyasi Bölünme Konusu Olur Mu?

Sonraki Haber

Floki Inu’dan İki Önemli Futbol Takımı Ortaklığı!

İlgili Haberler