Shiba Inu Fiyatı Düşüyor: SHIB’in Geleceği Ne Olacak?

Bitcoin Haber

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin ETF’lerinin onayının ertelenmesi sonucunda, birçok altcoin gibi SHIB fiyatı da düşüş yaşadı. Piyasa değeri açısından ikinci en büyük meme coin olan SHIB, %3,2’lik bir düşüşle 0,00000795 dolara kadar geriledi. Bu durum, işlem hacminin 133 milyon dolara çıktığını ve piyasa değerinin 4,6 milyar dolara düştüğünü gösterdi.

Shiba Inu yatırımcıları, Shibarium öncesi yükseltme rallisinden bu yana dirençleri aştı. Ancak, beklenen lansman sonrası bir ralli yerine, ölçeklenebilirlik sorunları yaşandı. Bu durum, Shiba Inu fiyatının düşmesine ve destek seviyesinin kaybedilmesine neden oldu.

Şu anda, yatırımcılar SHIB fiyatının 0,000008 doları tekrar desteğe çevirmesini ve böylece 0,00001 doların üzerindeki kazançlar için yeni bir ivme kazanmasını bekliyor. Eğer düşüş trendi devam ederse, yatırımcılar kısa pozisyonlarını artırabilir.

Diğer yandan, Shiba Inu’nun katman iki (L2) çözüm protokolü Shibarium, önemli kilometre taşlarına ulaşmaya devam ediyor. Şu ana kadar 705 binden fazla işlem gerçekleştiren Shibarium, 600 bin cüzdana ulaştı ve birkaç gün içinde 1 milyona ulaşması bekleniyor.

Shiba Inu topluluğu, bir sonraki boğa piyasası sırasında potansiyel bir ralli için token’ların arz ve talep dinamiklerini iyileştirmeye odaklanıyor. Shibarium’ın bu denli benimsenmesi ve ilgi görmesiyle birlikte, SHIB’i uzun vadede elde tutmanın faydalarının görülmesi bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD İstihdam Verileri ve İşsizlik Oranı Kripto Para Piyasalarını Nasıl Etkiliyor?

Sonraki Haber

Eylül Ayında Düşüşe Geçebilecek Üç Altcoin

İlgili Haberler