Shiba Inu Düşüşe Devam Ediyor: SHIB Toparlanabilecek Mi?

İlayda Peker

Kırmızıda geçen başka bir günün ardından Shiba Inu Coin’in (SHIB) 0,000045 dolar seviyelerine geri dönmesi gerekiyor aksi takdirde şaka coin’i kırmızıda arka arkaya 5. gününü geçirmiş olacak.

Shiba Inu Fiyatı

Shiba Inu Salı günü %3.16 düştü ve Pazartesi günü %1,97’lik bir kaybın ardından Shiba Inu günü 0,0004192 ABD dolarından kapatmış oldu. Güne karışık bir başlangıç yapan Shiba Inu’nun bir düşüş yaşamadan önce sabahın erken saatlerinde 0,000043 dolarlık yüksek bir seviyeye ilerlediğini gördük. Ancak sonrasında fiyat yeniden 0,000040 doların altına geriledi.

Bilindiği gibi SHIB, geçtiğimiz günler yaşadığı artışlar ile birlikte adından sıkça söz ettirmiş ve hatta bu artışlar ile birlikte piyasa hacmi bakımından en büyük ilk on kripto para birimi arasına da girmişti. Ancak son düşüşler Shiba Inu’nun 13. sıraya gerilemesine sebep oldu.

Shiba Fiyat Beklentileri

Şu ana analistlere göre SHIB’in yönünü yukarı çevirebilmesi için öncelikle 0,000045 doların üzerine yükselmesi gerekiyor. Ancak bu seviyeyi görmek için yapılan son hamlelerin reddedilme ile sonuçlanması fiyat bir süre daha düşebileceği yorumlarının yapılmasına sebep oluyor.

Eğer Shiba Inu’da gerileme devam ederse şaka coin’in fiyatı 0,000038 dolar bandında bir destek bulabilir. bu desteğin kırılması ise 0,000035 doların test edilmesine sebep olabilir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Fiyat Analizi: ETH’da Önemli Seviyeler!

Sonraki Haber

eToro, Cardano (ADA) İşlemlerine Kısıtlama Getiriyor! CEO Hoskinson, Gelişmeyi Yorumladı

İlgili Haberler