Shiba Inu, Dogecoin ve Dikkat Çeken Başka Bir Meme Token

Bitcoin Haber

Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme coinleri ivmelerinin çoğunu sosyal aktivitelerden almaktadır. Ancak, Rich Quack ile meme paralarının yeni bir sosyal kralı olabilir.

Meme Tokenlar

Kripto sosyal istihbarat portalı LunarCrush’tan 24 Ocak’ta alınan veriler, hangi meme coinlerin sosyal etkinlik açısından en üst sırada yer aldığını ortaya koydu.

Sonuçlarda Shiba Inu‘nun Dogecoin’in önüne geçmesi gibi birkaç sürpriz vardı. Bununla birlikte, zaman içinde sosyal bahsedenler ve etkinlik açısından önde gelen meme coin Rich Quack (QUACK) oldu.

Bulgular 24 Ocak’ta ‘Crypto_Dep:’ tarafından yayınlandı.

Meme paralarının kralı Dogecoin, tüm sosyal medyada %1,99’luk sosyal hakimiyetle üçüncü sırada yer aldı. Ayrıca Dogecoin, 20,8 milyonluk bir sosyal etkileşime sahipti ve bunun için liderlik etti. Sosyal etkileşim upvote’ları, retweet’leri, yanıtları ve takipçileri ölçer. Sosyal bahsedenler için 8.210 puan almıştır.

Shiba Inu, %2,09’luk sosyal baskınlık puanıyla genel olarak ikinci sırada yer aldı. Ek olarak, sosyal etkileşim için 16,2 milyon puan aldı, ancak 10.100 puanla Dogecoin’i bahsetme konusunda geçti.

Ancak her iki köpek temalı coin’in de lideri Rich Quack oldu. Ördek temalı coin, sosyal hakimiyette %1,91 ve sosyal etkileşimde 7,6 milyon puan aldı. Kazanan puanı, LunarCrush’ın 13.600 kaydettiği sosyal bahsetmelerdi.

Rich Quack, kendisini “sahiplerine statik ödüller ödeyen hiper deflasyonist, kendi kendini üreten otomatik likidite” olarak tanımlayan bir BNB Chain projesidir.

Staking getirileri ve likidite havuzları sunuyor, ancak onu piyasadaki diğer binlerce DeFi ve meme coin’den ayıran başka pek bir şey yok. Rich Quack, Binance Chain tabanlı diğer projeler arasında da sosyal ivme kazanıyordu.

QUACK, DOGE ve SHIB Fiyat Görünümü

Rick Quack 44 katrilyon token arzına sahiptir, bu yüzden fiyatı 0,0000000012$’dır. Son 24 saat içinde herhangi bir hareket olmadı, ancak son iki hafta içinde %15 değer kazandı. QUACK, Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %92 düştü.

SHIB fiyatları gün içinde %7 düşerek 0,00001132$’a geriledi. Ancak, meme coin son iki hafta içinde %22,6 değer kazandı. SHIB, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %87 düştü.

DOGE, gün içinde %6,2 değer kaybettikten sonra 0,0844 dolardan işlem gördü. Kripto para son iki haftada yalnızca %8,7 değer kazanarak iki emsalinden daha düşük performans gösterdi. DOGE şu anda zirve fiyatından %88,5 düşüşte.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bu 6 On-Chain Gösterge Bitcoin (BTC) İçin Çok Önemli!

Sonraki Haber

Popüler Analist: BTC, XRP ve Bu Altcoin Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

İlgili Haberler