Shiba Inu Balinası, Bu Kripto Para Birimine Yatırım Yapıyor!

İlayda Peker

WhaleStats’ta “Light” olarak bilinen ve dördüncü sırada yer alan bir kripto para balinası, Smooth Love Potion‘a (SLP) yatırım yaptı. Bununla birlikte balinanın dolar cinsinden en büyük token pozisyonu hala Shiba Inu (SHIB).

Shiba Inu Balinasından SLP Hamlesi

WhaleStats’ın yakın tarihli bir tweetine göre, dördüncü en büyük SHIB sahibi, 2.815.687 dolar değerinde 93.360.440 SLP satın aldı.

SLP, CoinMarketCap verilerine göre piyasa hacmi bakımından 447. sırada yer alıyor ve yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0317 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte, WhaleStats tarafından sağlanan ayrıntılı veriler, balinanın hâlâ esas olarak Shiba Inu‘ya yatırım yaptığını gösteriyor. Bu meme coin, portföyünün %36.56’sını oluşturuyor ve 1.348.413.820 dolarlık SHIB portföyde yer alıyor.

Bunlara ek olarak balina ayrıca MATIC, USDT, WBTC, BUSD gibi kripto para birimlerine de yatırım yapıyor.  ERC-20 tabanlı kripto varlıklarının toplam değeri ise 1.996.077.852 dolar.

SHIB Yatırımı

Elde edilen bilgilere göre bu ayın başlarında “Light”, meme kripto varlıklarına 5 milyon dolar değerinde SHIB ekledi. 21 Aralık’ta, “Tsunade” adlı başka bir dev SHIB balinasının CoinOne borsa cüzdanından 34 milyarlık SHIB token’ı satın alarak 163.2 milyar My Shiba Inu havuzuna eklediği takip edildi.

Etherscan’ın verilerine göre, bu balina SHIB’yi Aralık ayında dört önemli transferle satın aldı. Satın alma sırasında toplam değer 1.002.526 dolarına eşitti. Ancak bu kişinin elindeki kripto varlıklar arasında en belirgin konuma DOGE sahip.

Yazının yayına hazırlandığı sırada Shiba Inu CoinMarketCap verilerine göre 0,000032 dolardan işlem görüyor. SHIB’in piyasa değeri ise 21,1 milyar dolar ve SHIB piyasa değeri bakımından en büyük 13. kripto para konumunda bulunuyor.


Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Internet Computer ile Ethereum Arasındaki Entegrasyon, ICP Fiyatını Uçurdu!

Sonraki Haber

NFT Aramaları, Kripto Aramalarını Geride Bıraktı!

İlgili Haberler