Shiba Gelişmeleri Devam Ediyor: Dev Fast Food Zincirinden Önemli Hamle 

İlayda Peker

Yakın tarihli bir blog gönderisinde, Shiba Inu temalı fast food zinciri Welly, kripto ödeme ağı NOWPayments yardımıyla SHIB tokenlerini yakma sürecine aktif olarak katılacağını doğruladı. 

SHIB Yakımları 

Fast Food zinciri, yüksek ücretler nedeniyle bir hediye kartı sistemi uygulayacak. Ancak ekip, Shibairum, bir katman-2 çözümü olarak tanıtılır tanıtılmaz “her şey çok daha basit olacak” diyor. Daha önce ortaya çıkan haberlere göre NOWPayments, SHIB ve LEASH token’larının yakılmasına izin veren yeni bir özellik başlattı. Welly ayrıca ödemeler için yerel SHIB token’ını da kabul ediyor ve ayrıca rakip meme token’ı Dogecoin (DOGE) için destek eklemeyi planlıyor. 

Öte yandan Şubat ayında Welly, Shiba Inu’yu resmi maskotu yaparak büyük bir marka değişikliği geçirdi. Napoli merkezli işletme daha sonra küresel olarak genişlemeye hazır olduğunu açıkladı. 

Yeni blog gönderisinde Welly, bir sonraki amiral mağazasının 2023’ün başlarında tanıtılabileceğini söylüyor. Ekip ayrıca, 2023’te gerçekleşmesi beklenen franchise açılışlarına hazırlanmak için “en uygun uygulamaları” hayata geçiriyor. Bunlara ek olarak Welly, müşterilerine, McDonald’s gibi devlerden sağlıklı fast food noktasında ayrıldıklarını da ifade ediyor. 

Shiba ve NFT’ler 

Buna ek olarak fast food zinciri NFT alanına da adım attı ve kısa süre önce Mart ayı sonlarında iki yeni NFT’yi tanıttı. Welly, botlarla ve paperhand’lerle savaşmak amacıyla NFT satın almak için bir whitelist duyurusu da yaptı. 

Bunlara ek olarak Shiba Inu ekibi ayrıca yakın zamanda bir NFT koleksiyonu oluşturmak için moda markası John Richmond ile ortaklık kurdu. John Richmond ayrıca NOWPayments yardımıyla SHIB tokenlerini yakma etkinliğine dahil olacağının da sözünü verdi. 


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kripto Borsalarında Son Durum Ne? Kazançlar Ne Durumda? 

Sonraki Haber

SEC Başkanından Kripto Düzenlemesi İle İlgili İpuçları 

İlgili Haberler