Shiba Fiyatı: SHIB’de Yükseliş Sonrasında Son Durum

İlayda Peker

Shiba Inu topluluğu, memecoin 0.00001 dolar fiyat seviyesinin üzerine geri yükseldikten sonra 21 Haziran’da deyim yerindeyse kutlama modundaydı. Hype’ın çoğu, tarihsel olarak topluluk için büyük bir kazanç olarak kabul edilen bir hamle olan sıfırın silinmesi ile yaşandı.

SHIB sadece yeni bir fiyat seviyesine tırmanmayı başarmakla kalmadı, aynı zamanda piyasa değeri de yükseldi ve 14. sıraya yerleşti. Güçlü yükseliş trendi, 24 saatlik işlem hacminde %200’den fazla önemli bir artışla karakterize edildi.

Shiba Fiyatı

Tüm bu gelişmelerden sonra Shiba fiyatı bir miktar gerileme yaşadı ve yazının kaleme alındığı sırada bir sıfır yeniden eklenmiş görünüyor. Shiba şu anda 0,0000095 dolar seviyesinde işlem görüyor ve en büyük 16. kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Analizler göre şu anda Shiba’da 0,00001 dolar önemli bir direnç işlevi görüyor. Bu seviyede yaşanan reddedilme ise bir süre daha 0,00001 doların direnç olarak işlem göreceği yönünde yorumların yapılmasını sağlıyor.

Bunlara ek olarak SHIB’nin 21 Haziran’daki fiyat artışı, günlük aktif adres sayısının yaklaşık 1.000 adres yükselmesi ile aynı zamana denk geldi. Bu durum artan talebi vurgularken, zincir içi ölçümler farklı bir tablo çiziyor. Borsalardaki arz metriği, 14 Haziran’dan 21 Haziran’a kadar bir artış gösteriyor. Bu arada, en iyi adresler tarafından tutulan arz, aynı zamanda sürekli bir düşüş eğilimi gösteriyor.

SHIB Fiyat Beklentileri

Yapılan açıklamalara göre sürekli bir yükseliş trendini sürdürmek için yeterli hacim şu an için Shiba’da yok. Ancak MVRV oranı 13 Haziran’da -%27,3’ten 21 Haziran’da %3,83’e yükseldi, bu da son düşüşte alım yapan adreslerin çoğunun kârda olduğu anlamına geliyor.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre 100.000 ila 10 milyon coin tutan adresler son 30 günde istikrarlı bir şekilde alım yapıyor.

Shiba Inu’nun adres dengesine göre tedarik dağılımı, bakiyelerde tutarlı bir artış gösteriyor. 100.000 ila 10 milyon coin tutan adresler son 30 günde istikrarlı bir şekilde birikiyor. Shiba Inu en son 0,00001 dolar fiyat seviyesinin üzerine 20212de çıkmıştı ve bu durum güçlü satın alma baskısıyla desteklenmişti.Total
30
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu (SHIB) Kritik Seviyeyi Aştı! SHIB Token Yorumları!

Sonraki Haber

Dogecoin’e Musk Dopingi: DOGE’de Son Durum

İlgili Haberler