Shiba Coin’in Geleceği ve Güncel Fiyatı: Shibarium’un Aktif Kullanıcı Sayısı Düşüyor

Bitcoin Haber

Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB) son büyük haberlerin ardından duruldu. Bitcoin fiyatındaki düşüşün de etkisiyle Shiba Inu genel piyasa seyrine kapıldı. Shiba Coin ekibi, kendi DeFi platformunu, metaverse ürününü ve layer2 çözümünü oluşturarak büyük işler başardı. Shibarium adlı bu platform, kısa sürede ağdaki cüzdan sayısını 1 milyon eşiğini aştı.

Shibarium’ın ana ağa geçişi, ağdaki işlemlerin Shiba Coin yakımlarını destekleyeceği duyurusu ile heyecanı artırdı. Testnet dönemindeki aktifliği göz önüne alındığında, 40 milyon dolarlık yakımın gerçekleşebileceği tahmin ediliyordu. Ancak, güncel veriler, 26 Ağustos tarihinde 7729’a ulaşan aktif kullanıcı sayısının 1000’in altına düştüğünü gösteriyor. Aynı zamanda Shiba Coin fiyatındaki düşüşü de teyit ediyor.

Shibarium çevresindeki heyecanın söndüğünü gösteren bu veriler, eğer devam ederse Shibarium’un bir balon gibi söneceğini işaret ediyor. Bu durumda, Shiba Coin fiyatının 0,000006 dolar bölgesine ve altına düşebileceği öngörülüyor.

Yazı hazırlandığı sırada Shiba Coin fiyatı 0,00000735 dolardan alıcı buluyor. Eğer fiyat 0,000008 dolar altında kalmaya devam ederse, bir sonraki desteğe geri çekilme beklenebilir. TL paritesinde ise Shiba Coin 0,0002001 TL’den alıcı buluyor ve son 30 günde TL karşısında yaklaşık %27 oranında değer kaybetti.

Bu veriler ışığında, Shiba Coin’in geleceği ve fiyatının ne olacağı konusunda belirsizlik sürüyor. Shibarium’un aktif kullanıcı sayısındaki düşüş ve Shiba Coin’in değer kaybı, yatırımcıları için önemli bir uyarı olarak görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’un Potansiyeli ve Gelecekteki Başarısı

Sonraki Haber

Ünlü Psikolog Dr. Jordan Peterson, Bitcoin ve Bankacılık Tartışmasını Alevlendiriyor

İlgili Haberler