Shiba Coin Yatırımcılarına Önemli Uyarı: Age Consumed Verisine Dikkat!

Bitcoin Haber

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci meme coin olan Shiba Coin, güçlü bir sosyal medya ordusuyla önemli işlere imza atıyor. Ancak genel piyasanın ayı piyasasına girdiği bu dönemlerde, Shiba Coin’in durumu pek parlak görünmüyor. Son dönemde meme coinlerin son ralliden dışlandığı gözlemlenirken, Shiba Coin 0,000007 dolar bölgesinde durgunlaştı.

Shiba Coin’in son dönemdeki kötü fiyat performansı ve ağ talebindeki düşüş, projenin yeni kullanıcı çekemediğini gösteriyor. Talebin ve fiyatın sürekli düşmesi sonucunda bazı Shiba yatırımcıları vazgeçmeye başladı. Bu durum, Shiba Inu’nun Age Consumed verisine de yansıdı.

Age Consumed verisinde görülen artış, satış baskısının başladığını ve artabileceğini gösteriyor. Geçmişte, bu veri 150 trilyonun üzerine çıktığında düşüş yaşandığı görüldü. Shiba Inu Age Consumed, sırasıyla 4 ve 11 Eylül tarihlerinde 150 trilyonu aştı ve her seferinde düşüş yaşandı.

Shiba Coin fiyatının en kötü senaryoda yatay seyir izleyeceği belirtiliyor. Ancak Bitcoin‘in beklenen senaryodaki gibi geri çekilmesi durumunda Shiba Coin fiyatının 0,000006 dolara inebileceği ifade ediliyor. Bu durum, piyasa değeri bakımından en büyük ikinci meme coin olan Shiba Coin için oldukça önemli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Vadeli İşlem Hacminde Gözlemlenen Ani Artış ve SEC-Binance Etkileşimi

Sonraki Haber

XRP’nin Menkul Kıymet Olup Olmadığı Tartışması Devam Ediyor

İlgili Haberler