Shiba Coin Fiyat Analizi: Beklentiler ve Riskler

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı 26.800 doları aşmakta zorlanıyor; ancak 26.000 doları koruyor olması pozitif bir gelişme. Shiba Coin yatırımcıları ise geçtiğimiz ay gelen birçok duyuruyla birlikte yükseliş bekletişine girmişti. Ancak genel piyasa hissiyatındaki negatiflik, SHIB Coin’in kazanımlarını da sildi.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı önemli bir yatay destek seviyesinden 0,0000080 dolara kadar gevşedi. Bu uzun vadeli eğilimle ilgili iyimserliği de baltaladı. Haftalık ve günlük zaman dilimlerinden gelen okumaların her ikisi de düşüş eğiliminde. Shiba Coin fiyatı bir sonraki desteğe kadar düşebilir.

SHIB fiyatına ilişkin haftalık teknik analiz, Ağustos ayından bu yana devam eden aşağı yönlü bir hareketi gösteriyor. Düşüş 0,0000080 dolar yatay destek alanından bir bozulmaya neden oldu. Bu bölge Mayıs 2022 tarihinden bu yana kritik bir destek alanıydı.

Shiba Coin için yükseliş senaryosu için fiyatın 0,00008 dolarlık direnç alanını aşması gerekiyor. Bundan sonraki hedefse 0,000015 dolarda bulunuyor. Eğer Bitcoin 29.000 doları geri alabilirse Shiba Coin için de bu %110’luk yükseliş senaryosu gerçekleşebilir.

Öte yandan Shibarium ekosistemiyle ilgili gelecek güzel haberler, ekibin yeni müjdeleri fiyatın pozitif ayrışmasına yardımcı olabilir. Ancak önümüzdeki hafta yapılacak Fed toplantısı büyük ihtimalle şahin geçeceği için piyasa genelinde genel bir düşüş riski bulunuyor. Bu analizler yatırım tavsiyesi içermez, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olunmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Kısa ve Uzun Vadede Takip Edilmesi Gereken Destek ve Direnç Seviyeleri

Sonraki Haber

Kripto Para Uzmanı: Bitcoin Fiyatı 28.000 Doların Üzerine Çıkabilir, Solana İçin Büyük Ralliye Başlayabilir!

İlgili Haberler