SHIB Topluluğu Ukrayna’ya Destek Olmak İstiyor

İlayda Peker

Shiba Inu (SHIB) Topluluğu, Ukrayna’daki çatışmalar tırmanırken ve bölgede birçok masum hayat etkilenirken SHIB token’larını Ukrayna’ya bağışlamak ve yardım etmek istiyor.

SHIB Topluluğundan Ukrayna’ya Destek

Shiba Inu topluluğunun resmi bir üyesi olan MILKSHAKE, bir tweet paylaşımında Ukrayna Başbakan Yardımcısı’nı etiketledi ve SHIB topluluğunun bu zor zamanlarda Ukrayna’ya yardım etmek istediğini söyledi. Yapılan açıklamalara göre eğer ülke SHIB kabul etmeye başlarsa, Shiba Inu topluluğu Ukrayna’ya yardım etmeye ve işbirliği yapmaya hazır durumda.

Öte yandan MILKSHAKE konuyla ilgili paylaşımında, “Ukrayna’daki güncel olaylar SHIB topluluğunun kalbine dokundu. Saygılarımla, size doğrudan sesleniyorum çünkü birçok insan kripto bağışlarını kabul etmeye başladığınızda yardım etmek ve bağış yapmak istiyor.” sözlerini kullandı.

Buna ek olarak Shib Knight, David Gokhshtein ve Shib princess gibi isimler de Ukrayna’ya Shiba Inu yardımı yapabileceklerini dile getirdi.

DOGE Yardımları

Bu açıklamalar, Ukrayna Devlet Başkan Yardımcısının Dogecoin (DOGE) cüzdan adresini tweetleyerek Dogecoin’in Rus rublesinden daha değerli olduğunu ve bu nedenle ülkenin Ukrayna ordusunu desteklemek ve hayat kurtarmak için Doge’de bağış kabul etmeye karar vermesinin ardından gelmeye başladı.

Bunlara ek olarak Ukrayna hükümeti şu anda kripto şeklinde bağış kabul ediyor. Bağış amacıyla kullanılabilecek kripto para birimleri arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve Polkadot (DOT) bulunuyor.

Son olarak bu kripto para birimleri arasına Shiba Inu da eklenebilir ancak şu an için konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama olmadığının altını çizmek gerekiyor.


Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminleri ve Analist Yorumları

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Mart Sonunda Ne Kadar Olacak? 

İlgili Haberler