SEC-Binance Davasında Gizli Belgelerin Mühürleri Açılıyor

Bitcoin Haber

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Binance, Binance US ve Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya karşı açtığı davada belirli gizli belgelerin kamuoyuna açıklanması talebinde bulundu. SEC avukatları, Binance’ye karşı açılan davada mühürlü belgelerin mühürlerinin kaldırılmasını talep etti. Hem SEC hem de Binance ve Binance.US, belirli belgelerin kamuoyuna açıklanmasını kabul etti. Bu belgeler arasında “Zorlama ve Diğer Yardım Talepleri” ve “Binance.US’nin Koruma Emri Talebine Muhalefet” belgeleri yer alıyor.

SEC, BAM Trading Services (Binance US) ve BAM Management US Holdings tarafından gizlenmesi talep edilen belirli belgelerin mühürlenmesine veya kısmen mühürlenmesine karşı çıkmayacağını belirtti. Hem Binance hem de SEC, bazı mühürlü belgelerin kamuoyuna açıklanmasını talep etti.

SEC avukatları, Binance’ın belgelerin mühürlü kalması talebinin davada gecikmelere neden olduğunu iddia etti. Uzmanlar, davanın önemi dolayısıyla Binance’ın talebinden dolayı endişe duyduklarını belirtti.

Bir sonraki duruşma 18 Eylül’de yapılacak. Sulh yargıcı Faruqui, duruşmada BAM Management US Holdings ve BAM Trading Services (Binance.US) tarafından verilen koruma emri talebine ilişkin argümanları dinleyecek. Ayrıca, SEC’in Binance’ın koruma talebine ve belgelerin mühürlenerek dosyalanmasına karşı itirazını değerlendirecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ChatGPT’nin Eylül Seçimi: Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve Tradecurve Markets (TCRV) 

Sonraki Haber

XRP Fiyatı ve Ripple’ın SEC Zaferi: Gelecek Beklentiler

İlgili Haberler