Santiment’ten Altcoin Analizi: BCH, SLP, MASK, LEVER ve CVC Öne Çıkıyor

Bitcoin Haber

Kripto analiz platformu Santiment, cüzdan adresi aktivitesinde büyük artış gözlenen altcoinleri açıkladı. Bitcoin Cash (BCH), Smooth Love Potion (SLP), Mask Network (MASK), LeverFi (LEVER) ve Civic Pass (CVC) altcoinlerinin günlük cüzdan adresi sayıları son üç ayın en yüksek seviyelerine ulaştı. Bu durum, piyasaların 2. gün üst üste soğumasına rağmen, bu altcoinlerin ağında etkileşime giren benzersiz cüzdan adreslerinin sayısında artış olduğunu gösteriyor.

Bitcoin’den çatallanan Bitcoin Cash, 229,34 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre 17. sıradaki en büyük kripto para birimi. Axie Infinity (AXS) ekosisteminde kullanılan bir token olan ve piyasa değerine göre 329. sırada yer alan SLP, son 24 saatte %1.40 düşüşle 0,001488 dolardan işlem görüyor.

Mask Network’ün Ethereum tabanlı yönetişim tokeni olan MASK, kullanıcıların mevcut sosyal ağların yanı sıra Blockchain özelliklerine erişimini sağlayan bir portaldır. MASK, 2.63 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1.83 düşüş yaşadı. Civic Pass’in çok zincirli, cüzdandan bağımsız bir kimlik ve erişim yönetimi çözümü olarak tanımlanan yerel varlığı CVC ise 0,07531 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre 338. sıradadır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance’ın Spot Pazar Payı ve İşlem Hacmi Hızla Düşüyor

Sonraki Haber

THORSwap, Yasadışı Fonların Artışı Nedeniyle Geçici Bakım Moduna Geçiyor

İlgili Haberler