Santiment’tan Altcoin Alım Fırsatı Listesi: İşte Radar Altındaki Altcoinler

Bitcoin Haber

Kripto para analiz şirketi Santiment, altcoinlerin alım fırsatı bölgesinde veya bu bölgeye yakın olduğunu belirtti. Şirketin listesindeki altcoinler arasında zincir üzeri likidite merkezi DODO’nun yerel varlığı DODO, bir Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon (DAO) ve Ethereum (ETH) tabanlı altcoin MASK, merkeziyetsiz oyun ekosistemi Treasure’ın yerel varlığı MAGIC ve ağı ile aynı adı taşıyan oynadıkça kazan oyunu ekosistemi olan Gala’nın yerel varlığı GALA bulunuyor.

Listede ilk sırada yer alan altcoin ise merkeziyetsiz türev borsası Serum’un yerel varlığı olan SRM. Son 7 günde yüzde 0,84 yükseliş gösteren SRM, son 30 günde yüzde 53,52 değer kaybetti. Serum’un yerel varlığı SRM, son 24 saatte yüzde 4,01 yükselişle 0,036 dolardan işlem görüyor.

DODO, son 24 saatte yüzde 4’ün üzerinde yükselişle 0,1113 dolardan işlem görüyor. MASK, son 24 saatte yüzde 0,91 yükselişle 2,62 dolardan, GALA ise son 24 saatte yüzde 0,62 düşüşle 0,01599 dolardan işlem görüyor.

MAGIC’in fiyatı ise 0,5094 dolar. Altcoinlerin genel durumunun ne olacağı konusunda kesin bir şey söylemek zor olsa da, Santiment’in belirttiği altcoinlerin alım fırsatı bölgesinde veya yakın bir noktada olduğu belirtildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analisti: Bitcoin’deki Düşüş Tehlikesi Devam Ediyor

Sonraki Haber

Elon Musk Temalı X2 Coin Yüzde 3 Bin 600 Arttı, Bitcoin BSC 250 Bin Dolara Dayandı

İlgili Haberler