Sandbox (SAND) Metaverse Evrenini Domine Ediyor!

İlayda Peker

Bir metaverse token’ı olan Sandbox, 2021’in başından bu yana %12.500 kazanç sağlayarak 2021’in en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olarak popülerlik kazandı. Kripto para birimi, hafta sonu yaşanan düşüş sonrasında da toparlanmış gibi görünüyor.

Sandbox, Metaverse’ü Domine Ediyor

Elde edilen son bilgilere göre metaverse popülerlik kazandıkça, yatırımcılar Sandbox platformunda dijital gayrimenkul almak için 100 milyon doların üzerinde para harcadı. ABD’li rap sanatçısı Snoop Dogg da geçtiğimiz günlerde Sandbox’taki dijital mülkünü satarak kullanıcıları platforma çekti.

Bunlara ek olarak platform, Nonfungible com’dan alınan verilere göre en büyük metaverse koleksiyonu haline geldi. Ayrıca platform, 6 Aralık’ta Alpha etkinliği “Gears and Ducks” ile ilişkili bir NFT koleksiyonunu da tanıttı. Öte yandan, “Creator Fund Collection” ve “Factions” adlı iki koleksiyon da sırasıyla 13 Aralık ve 20 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

SAND Fiyatı ve Sandbox Performansı

Sandbox’ın koleksiyonlarındaki işlemler, 4.433’ün üzerinde varlık için toplam 70.5 milyon dolara ulaştı ve bu da platformu en büyük metaverse koleksiyonun sahip platform haline getirdi.

Bunlara ek olarak analistler Sandbox fiyatı konusunda da iyimser. Bir kripto para birimi analisti olan TraderScarpa, Sandbox fiyat trendini değerlendirdi ve bir yükseliş senaryosu olduğunu dile getirdi. Analist 4,5 doları güçlü bir destek olarak gördüğünü ifade ediyor.

Bu noktada son yükseliş ile birlikte SAND’deki 4,5 dolarlık destek hızlı bir şekilde geri alındı ve bu da iyiye işaret olarak değerlendiriliyor. TraderScarpa, fiyatın yükselmeden önce 4,5 ile 7,7 dolar arasında konsolide olmasını bekliyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Nadir Görülen Bu Metrik Bitcoin Fiyat Hareketi İçin Hangi Yönü İşaret Etti?

Sonraki Haber

Mind Music, Mind Week Etkinliği Sürüyor: 6 Büyük Etkinlik Gerçekleşiyor

İlgili Haberler