Şaka Coinler Yükselişe Geçti! Shiba Inu (SHIB) Öncülüğünde Büyük Hareket!

Fatih Uçar

Birkaç gündür Shiba Inu (SHIB) ciddi fiyat hareketleri yapıyor. Hatta dün akşam Dogecoin (DOGE)’i piyasa değeri olarak gerisinde bile bıraktı. DOGE bugün yükselişe geçtiği için halen en büyük şaka coini, peki hangi kripto paralara yükseliyor? Bu yükseliş devam edecek mi?

Shiba Inu (SHIB) Rekor Kırdı!

Dün akşam saatlerinde Shiba Inu (SHIB) fiyatı 0.000088 bölgesinden döndü. Daha birkaç ay öncesinde 7-8 sıfırlı olan fiyat erken dönem yatırımcılarını tam anlamıyla dolar milyoneri yaptı. Haftalık bazda %150 artan fiyat 39,6 milyar dolar piyasa değerini de beraberinde getirdi. Shiba Inu (SHIB) balinası alım yaptığı bölgeye göre neredeyse 10 kat kar elde etti.

Fiyat en büyük hareketini yapmak ve bir sıfır daha atmak için Robinhood listelemesine hazırlıyor olabilir. Şirket henüz bunu destekleyen bir açıklama yapmamış olsa da yatırımcıların ellerinde daha fazla Shiba Inu (SHIB) biriktiriyor olması bunu destekliyor.

Shiba Inu (SHIB) Öncülüğünde Büyük Hareket!

Shiba Inu (SHIB) hızla yükselirken bugün sabah saatlerinde Dogecoin (DOGE)’de harekete geçti. Piyasa değeri olarak Shiba Inu (SHIB)’nun gerisinde kalan en büyük şaka coin mevcut yerini 40 milyar dolar piyasa değeriyle koruyor. İki şaka coin arasındaki fark ise sadece 400 milyon dolardır.

Haftalık bazda %18 yükselen fiyat günlükte 0,302 dolara ulaşarak %30’a yakın arttı. Dogelon Mars (ELON) ise haftalıkta %70 artış göstererek 0.0000007373 dolara yükseldi. Bununla birlikte günlük hacmi 100 milyon doları geçti.

Samoyedcoin (SAMO) diğer şaka coinleri takip ederek bugün %115 prim yaptı. Haftalık bazda kazançlar neredeyse %800’e ulaştı. Hoge Finance (HOGE) ise bugüne %53 kazançla devam ediyor. Haftalık bazda %140 değer kazandı.

CumRocket (CUMMIES) 0.06533 dolardan alıcı buluyor. Düşük arzı sayesinde sıfırlardan uzak kalabilen fiyat 90 milyon piyasa değerine yaklaştı.

Shiba Inu (SHIB) sayesinde zirveye ulaşan diğer bir şaka coin ise SafeMoon Inu (SMI) haftalık bazda tam 7 kat değerlendi. Günlükte ise %20 artış gösteriyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, Bitcoin (BTC) Alımı Yaptıklarını Açıkladı

Sonraki Haber

Coinbase’in App Store’da Birinci Sıraya Yükselmesi Uğursuz Bir İşaret Mi?

İlgili Haberler