Rock’n’Verse Önemli Etkinliklerin Olduğu Haftayı Geride Bıraktı

İlayda Peker

NFT’leri, rock müziği ve metaverse’ü bir araya getiren, aynı zamanda da bir NFT launchpad projesi olan Rock’n’Verse oldukça önemli isimleri ağırladığı ve ekibin akıllardaki soruları yanıtladığı bir haftayı geride bıraktı.

Rock’n’Verse Konukları

Geçtiğimiz hafta Rock’n’Verse kurucusu Selçuk Eser, kurucu ortak Gözde Vanlı ve proje yöneticisi Onur Atam, önemli konuklarla hoş sohbetler gerçekleştirdi. Demir Demirkan ile yapılan canlı yayında önemli pek çok konuya değinilirken Deniz Tuzcuoğlu ile de hoş bir sohbet gerçekleştirildi. Buna ek olarak bir AMA da (Ask Me Anything) düzenlendi ve burada hem katılımcılardan gelen sorular yanıtlandı ve proje ile ilgili açıklamalar yapıldı.

Canlı görüşmeler arasında dikkat çekenlerden biri olan Demir Demirkan sohbetinde popüler isim programın başında yaptığı açıklamalarda kripto paralar ve blockchain ile ilgili yaptığı araştırmalardan bahsetti. NFT ve metaverse ile ilgili yorumlar yapan Demirkan, “NFT’ye baktığımda, tamam, anlaşılır bir şey. Ama metaverse konusu henüz kafamda tam oturmadı.” sözlerini kullandı.

Öte yandan sohbet sırasında müzik NFT’lerine değinen Selçuk Eser müzik NFT’lerinin ötesine geçmeyi hedeflediklerini ve bu sebeple bir paket olarak NFT’ler üzerinde çalıştıklarını ifade etti. Bu noktada Rock’n’Verse NFT’lerinin sahiplerine müzik+görsel şeklinde gideceğini belirlemek faydalı olabilir.

Rock’n’verse Yayınları Devam Edecek

Ekip tarafından yapılan açıklamalara göre Rock’n’Verse’ün canlı yayınları devam edecek ve önemli konuklar sohbetlerde yer alacak. Bu sohbetlerde proje ile ilgili pek çok açıklama yapıldığı için ilgilerinin sohbetlere katılmasının oldukça faydalı olacağını belirtmek gerekiyor.

VBuna ek olarak Rock’n’Verse’ün düzenlemiş olduğu 56 NFT’lik çekiliş devam ediyor ve 1 Nisan’a kadar katılım şansınız bulunuyor. Çekiliş ile ilgili detayları projenin Discord kanalından ve Twitter hesabından takip edebilirsiniz.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polkadot’ta Son Durum: DOT Fiyat Beklentileri

Sonraki Haber

Ethereum (ETH) Bu Gelişmeyle Fiyatını Katlayabilir!

İlgili Haberler