Türkiye’nin En Büyük NFT Çekilişi: Rock’n’Verse 10 ETH Değerinde NFT Dağıtacak!

İlayda Peker

Rock’n’Verse bir hayali gerçekleştirmek için yola çıkan bir ekip ve işin içinde hem NFT’ler hem rock müzik hem metaverse hem de bir launchpad bulunuyor. Rock’n’Verse, ilk NFT mint’i öncesinde kitlelere ulaşmak amacıyla da bir çekiliş düzenliyor ve bu çekiliş şu anda Türkiye’nin en büyük NFT çekilişi konumunda bulunuyor. Hadi detaylara bir göz atalım.

10 ETH Değerinde NFT Çekilişi

Proje bu büyük çekilişi YouTube kanalı aracılığı ile paylaştığı bir videoda detaylı olarak anlatıyor. Yapılan açıklamalara göre aslında çekilişe katılmak için hak kazanmak oldukça basit.

Rock’n’verse’ün resmi Twitter hesabında paylaşılan konuyla ilgili tweet’i retweet etmeniz, belirtilen hesapları takip etmeniz, wagri hashtag’i ile bir arkadaşınızı etiketlemeniz, YouTube videosunu izlemeniz ve Discord kanalında level 2’ye yükselmeniz yeterli.

Konuyla ilgili detayların açıklandığı ve projenin amacının anlatıldığı video:

Hangi NFT’ler Dağıtılacak?

Yapılan açıklamalara göre çekiliş kapmasında 56 NFT 25 kişiye hediye edilecek ve bu NFT’lerin toplam değeri yaklaşık olarak 10 ETH. Güncel rakamlar ile karşılaştırıldığında hediyelerin toplam değerinin yaklaşık olarak 30.000 dolar olduğunu ifade edebiliriz.

Peki, Rock’n’Verse hangi koleksiyonlardan NFT’leri hediye ediyor? Yapılan açıklamalara göre çoğunlukla Türk NFT topluluklarının koleksiyonlarından seçimler yapıldı. Hediye olarak verilecek NFT’ler arasında; Ninja Squad NFT’leri, Fluffy Polar Bears NFT’leri, SC Ladies NFT’leri, Can Yılmaz NFT’leri, GobzPunks NFT’leri ve BeePos NFT’leri gibi pek çok önemli koleksiyonun parçası yer alıyor.

Bu büyük çekilişin bir parçası olmak için Rock’n’Verse topluluğunun Discord kanalını takip edebilir ve proje ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için projenin websitesini ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden bol şans!


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bir Akıllı Sözleşme Platformu Daha Saldırıya Uğradı

Sonraki Haber

Cardano’da Kilitli Değer Bu Seviyeye Ulaştı!

İlgili Haberler