Ripple Yorumları: 50 Milyon XRP’lik İşlem Gerçekleşti!

İlayda Peker

XRPL Monitor’un yaptığı son açıklamalara göre Blockchain devi Ripple çok büyük miktarlarda XRP işlemi gerçekleştirdi. Ayrıca çeşitli Ripple ODL ortak borsalarında büyük XRP hareketleri fark edildi ve Binance San Francisco merkezli teknoloji şirketine 13 milyon XRP gönderdi.

Büyük XRP İşlemleri

XRPL Monitor, son yirmi dört saat içinde Ripple’ın 50 milyon XRP’lik işlem gerçekleştirdiğini kamuoyu ile paylaştı. İşlemler Ripple cüzdanları, “Ripple” ve “RL18-VN” arasında yapıldı.Geleneksel para ile 12.743.038 dolara eşit olan 50 milyon XRP’lik işlemin detayları da yapılan açıklamalarda paylaşıldı. Örneğin, on milyon XRP, Ripple’ın Lüksemburg, Avrupa’daki Bitstamp ODL koridoruna aktarıldı.

Öte yandan kripto alım satım platformu Binance de 13 milyon XRP’yi Ripple’a aktardı ve iddiaya göre “gereksiz” XRP hisselerini taşıdı.

Bunlara ek olarak XRPL Monitor’un son açıklamalarına göre, Ripple‘ın Japonya’daki ODL ortağı Bitbank, cüzdanları arasında 37 milyon XRP veya  geleneksel para birimi cinsinden 9,423,069 dolar taşıdı..

Ripple Taşınabilir

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse 12 Ekim’de yaptığı açıklamalarda, Amerika’daki düzenleyici çerçeve eksiklikleri sebebiyle taşınma kararı alma ihtimalleri olduğunu dile getirmişti. Bu daha önce de Ripple tarafından açıklanmıştı. Ancak CEO’nun kullandığı ifadelerle böyle bir durumun ciddi ciddi düşünüldüğü kesinleşmiş oldu.

Bunların yanında RippleNet, her iki yarım kürede dünyanın çeşitli yerlerinde 55’ten fazla ülkeye yayılmış durumda. RippleNet ile birlikte ODL ürünü de büyümeye devam ediyor ve günden güne farklı piyasalarda kendini gösteriyor.


Total
16
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Tahminleri Tutan Analistin Kasım ve 2021 Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentileri Ne?

Sonraki Haber

Kripto Düzenlemeleri Arka Arkaya Geliyor: Bir Adım da Rusya Attı!

İlgili Haberler