Ripple, RippleWorks ve Binance 204 Milyon XRP İşlemi Gerçekleştirdi!

İlayda Peker

Whale Alert’ten alınan verilere göre, geçtiğimiz 20 saat içinde Ripple ve birkaç büyük kripto işlem merkezi 204 milyon XRP’lik işlem gerçekleştirdi. Bu meblağın itibari para cinsinden toplam karşılığı 181.873.547 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Yapılan açıklamalara göre kar amacı gütmeyen RippleWorks de bu işlemlere dahil olurken işlemlerin 3’te 4’ünden Ripple’ın sorumlu olduğu ifade ediliyor.

145 Milyon Dolarlık İşlem

Cüzdanlar arasında taşınan büyük miktarlardaki kripto para işlemlerini izleyen Whale Alert, son 18 saat içinde yapılan birkaç büyük XRP transferini tespit etti.

Blockchain devi Ripple, yaklaşık olarak 10 saat önce tek bir işlemde 150 milyon XRP‘lik işlem gerçekleştirdi. Yapılan açıklamalara göre fonlar, RL18-VN cüzdanına taşındı ve buradan XRP’ler satış için veya işletme giderlerini karşılamak için diğer kuruluşlara toplu olarak dağıtıldı.

Aralık 2020’nin sonlarından bu yana şirket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple’a ve yüksek profilli iki yönetici Garlinghouse (CEO) ve Larsen (kurucu ortak) aleyhine başlatılan dava nedeniyle ekstra harcamalarla karşı karşıya.

RippleWorks’ün İşlemleri

Toplam 24 milyon XRP, Ripple‘ın yaratıcılarından biri olan Chris Larsen tarafından kurulan kar amacı gütmeyen RippleWorks Foundation tarafından taşındı.

Resmi olarak Ripple ve RippleWorks, Mart 2020’de işbirliği yapmaya başladı. Medya bu şirketi en hızlı büyüyen ve en yenilikçi kâr amacı gütmeyen kuruluşlardan biri olarak nitelendirdi. Ortaklığın amacının ise dünya çapında güçlü girişimleri desteklemek olduğu ifade ediliyor.

Chris Larsen, kar amacı gütmeyen kuruluşu Doug Galen ile birlikte kurarken XRP için de büyük bir bağış yaptı. 2019 itibariyle, saklanan XRP değeri 370 milyon dolardan fazlaydı.

Tüm bunlara ek olarak son 24 saat içinde 24 milyon XRP ise Binance‘e taşındı.Total
9
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Anket Sonuçları: Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Benimsenmesi Artıyor!

Sonraki Haber

Japonya Merkez Bankası Başkanı’ndan Bitcoin Eleştirisi

İlgili Haberler