Ripple Fiyat: XRP Fiyatında Bu Seviyelere Dikkat!

İlayda Peker

Piyasada yaşanan volatil fiyat hareketleri hemen hemen tüm kripto para birimlerini etkisi altına aldı. Her ne kadar metaverse coin’leri bu düşüşü lehlerine çevirmiş olsa da genel itibari ile şu anda altcoin’lerde kırmızı renkleri görmeye devam ediyoruz. Piyasanın en popüler ve eski altcoin’lerinden olan Ripple da (XRP) genel piyasa görünüşüne ayak uydurmuş gibi görünüyor. Peki, XRP fiyatında önemli seviyeler nereler ve son durum ne?

Ripple Fiyatında Son Durum

XRP fiyatı bugün 1 doların üzerinde tutunmaya çalışıyor ve 1 dolarlık önemli seviyenin alt bölgelerinde işlem görüyor. Ancak yine de XRP’nin yaşanan son düşüş sonrasında bir miktar toparlanmış olması dikkatleri çekiyor.

XRP fiyatı, özellikle SEC ile devam eden dava süreci dahilinde hala gücünü korumaya çalışıyor. Ama XRP’nin 2018 rekorundan hala oldukça uzak olduğu görülüyor.

XRP Önemli Seviyeler

Daha önce tahmin edildiği gibi Ripple fiyatı iki saatlik grafikte azalan bir üçgen oluşturduktan sonra 1,1851 dolardan şu anki fiyatı yaklaşık 1,0339 dolara düştü. Aynı senaryo, XRP fiyatı yine dört saatlik grafikte azalan bir üçgen grafik deseni oluşturduğu için tekrar yaşanabilir.

Eğer böyle bir senaryo gerçekleşirse XRP 0,90 dolarlık seviyeleri yeniden görebilir. Bu, mevcut fiyattan %13’lük bir düşüşü temsil ediyor.

Ancak eğer XRP tutunmayı başarır ve 1,06 dolarlık önemli seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa bir sonraki hedefin 1,2 dolar seviyeleri olabileceği düşünülüyor. Dolayısıyla XRP için 1 dolar seviyesine dört saatlik grafiklerde vereceği tepkinin oldukça önemli olduğu ifade ediliyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

İçinde Varlık Bulunan Bitcoin (BTC) Adreslerinden Yeni Rekor!

Sonraki Haber

Metaverse Tabanlı Coin’ler Yükselişin Parlayan Yıldızları Oldu: MANA ve SAND Neden Yükseldi?

İlgili Haberler