Ripple Cüzdanları Arasında Gerçekleşen İki Büyük İşlemin Anlamı Ne?

İlayda Peker

Kripto para birimleri ile gerçekleşen büyük işlemleri takip eden bir Twitter hesabı olan Whale Alert, son 12 saat içinde Ripple tarafından gerçekleştirilen iki büyük işlem olduğunu ve bu iki işlemin toplam 347.855.136 dolar değerinde olduğunu açıkladı.

Bu noktada XRP’nin bugün ciddi bir fiyat artışı yaşadığını ancak sonrasında yeniden düşüşe geçtiğini belirtmek gerekiyor.

Ripple’dan İki Büyük İşlem

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre Blockchain firması Ripple, devasa iki işlem gerçekleştirdi. Bu işlemlerin detayları ise şu şekilde: 330.204.163 dolara eşit olan 745.669.248 adet XRP’lik bir işlem ve 17.650.973 dolara eşit 40.000.000 XRP’lik bir işlem.

Yapılan açıklamalara göre bu iki büyük işlem Ripple cüzdanları arasında gerçekleşti.

RippleNet Ortaklıklara Devam Ediyor

Ripple ve ödeme devi MoneyGram yakın zamanda ortaklıklarını sonlandırdıktan sonra fintech devi elindeki tüm GMI’yi sattı. Ayrıca Ripple, Aralık 2020’nin sonlarında başlayan davada SEC savcılarıyla mücadele ederek mahkemede kendini savunmaya devam ediyor.

Yine de davaya ve XRP’nin Coinbase, Bittrex ve Binance ABD gibi büyük şirketler de dahil olmak üzere birden fazla borsa tarafından listeden çıkarılmasına rağmen şirket, SEC’in yasal dava açmasından bu yana bankacılık kurumlarıyla on beş yeni sözleşme imzalamayı başardı.

Bunlara ek olarak Ripple avukatları federal yargıçtan SEC’i mahkemede, Bitcoin ve Ethereum için toplanan belgelerini de sunmaya zorlamasını istedi. Çünkü XRP’den farklı olarak iki kripto para birimi SEC tarafından menkul kıymet dışı varlıklar olarak sınıflandırılıyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Hindistan’da İşler İyice Karıştı: Kripto Para Yasakları Neleri Kapsayacak?

Sonraki Haber

Bingbon: Kopya İşlemler, Demo İşlemler ve Çok Daha Fazlasını Sunuyor!

İlgili Haberler