Raoul Pal’a Göre ETH Önümüzdeki Döngüde BTC’yi Katlanarak Geçebilir

Bitcoin Haber

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum‘un (ETH) teknik ve temel özelliklerinin, ikinci en büyük kripto para biriminin önümüzdeki döngüde Bitcoin’den (BTC) büyük ölçüde daha iyi performans gösterebileceğini gösterdiğini söylüyor.

ETH ve BTC

Kripto odaklı YouTube kanalı Altcoin Daily’ye verdiği yeni bir röportajda Pal, gözünün Bitcoin (ETH/BTC) karşısında Ethereum grafiğinde olduğunu söylüyor.

Makro guruya göre, ETH/BTC çifti bir kama içinde kıvrılıyor ve bir kırılma ETH’yi Bitcoin’i arka koltukta bırakan bir ralliye gönderebilir. Pal konuyla ilgili açıklamalarında şu sözleri kullanıyor:

Ethereum’un Bitcoin’e karşı grafiği var. Bu müthiş bir kama. Eğer bu gerçekleşirse, ETH’nin bir sonraki seferde 1x, 2x, 3x, 4x (veya) 5x Bitcoin yaptığını görmeliyiz. Ve ETH muhtemelen en iyi performans gösteren kripto da olmayacaktır.

Pal’a göre, ETH/BTC çiftinin kırılmayı teyit etmek için 0,077 BTC (2.115 $) civarında direnç göstermesi gerekiyor. Bu yazının yazıldığı sırada ETH/BTC 0,0639 BTC’den (1.755 $) işlem görüyor.

ETH Yorumları

Ethereum’un temellerine gelince, Real Vision yöneticisi, önde gelen akıllı sözleşme platformunun toplam adreslenebilir pazarının Bitcoin‘inkinden çok daha büyük olduğuna inanıyor:

Ethereum, üzerine daha fazla şey inşa edebileceğimiz daha geniş tabanlı bir mimari protokoldür. Bitcoin bunu yapamıyor. Farklı bir kullanım alanı var. Bu yüzden o kadar büyük olması pek mümkün değil.

Pal sözlerine, “İnternet altından daha mı değerli? Evet, bu kadar basit ve buradaki tartışma da temelde bu.” açıklaması ile devam ediyor.

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum 1,758 $ değerindeydi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Merkez Bankaları Artan Banka Riskini Durdurmaya Çalışıyor: BTC Yükseliyor!

Sonraki Haber

Tone Vays: “Bitcoin’in 2019 Parabolik Rallisinin Tekrarlanmasını İstemiyorum”

İlgili Haberler