Popüler Yatırımcı Takip Edilmesi Gereken 5 Coin’i Açıkladı!

İlayda Peker

Birçok yatırımcı kripto para ekosisteminde her zaman fırsatlar olduğunu düşünüyor. Popüler analistler de bu fırsatların yakalanabileceği kripto para birimlerini zaman zaman paylaşıyor. Piyasanın popüler isimlerinden birine göre düşük değere sahip bu 5 kripto para birimi önümüzdeki günlerde çok büyük değer artışları yaşayabilir.

Takip Edilmesi Gereken Coin’ler

Popüler analist Brian Armstrong, YouTube kanalı “BitBoy Crypto”da yayınlanan bir videoda beş kripto para seçimini takipçileri ile paylaştı.

Armstrong’a göre Blockchain tabanlı satış noktası protokolü Pundi X (NPXS) önümüzdeki günlerde büyük artış potansiyeline sahip kriptolar arasında yer alıyor. Şu anki düşük değerine rağmen Armstrong, son gelişmelerle NPXS’in tüm zamanlar rekorunu kırabileceğini düşündüğünü dile getirdi.

Analist konuyla ilgili açıklamalarında, “NPXS kısa süre önce stake etme ve arzlarını azaltmak için bir token yakma duyurusunda bulundu. 236 milyar token’lı bir kripto para için bu açıklamalar projeyi devasa bir altcoin sezonuna taşımaya yardımcı olacaktır.” sözlerini kullandı.

Popüler yatırımcı ayrıca kullandıkları teknolojinin token fiyatını yükseltebileceğini söyleyerek ölçeklenebilir, aracı merkezli dağıtık bir bilgi işlem platformu olan Holochain’i de takip ettiğini belirtti. Armstrong, Holochain‘in Blockchain teknolojisinin ve merkezsizliğin sınırlarını zorladığını söyledi.

“Bu 3 Coin Önemli”

Armstrong ayrıca takipçilerine eşler arası dosya paylaşım ağı BitTorrent‘e (BTT) de bakmalarını tavsiye etti. Kripto paranın sosyal medya platformu TikTok’ta artan popülaritesine dikkat çekti ve ilgideki artışın bir fiyat artışına yol açabileceğini belirtti.

Konuyla ilgili açıklamalarında analist, “BitTorrent havai fişeklerle başlatıldı ancak daha sonra bir sessizlik hakim oldu. Son zamanlarda yaşanan fiyat artışı BitTorrent’e yeni bir hayat getirdi. Görünüşe göre TikTok şimdi BitTorrent’i son zamanlarda Dogecoin’de gördüğümüze benzer şekilde ilgi odağı haline getiriyor.” sözlerini kullandı.

Armstrong bu 3 kripto para birimine ek olarak Harmony (ONE) ve VeChain’de (VET) de artış beklediğini takipçileri ile paylaştı.Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası Toparlanırken Bitcoin (BTC) Fiyatı Konsolidasyon Döneminde

Sonraki Haber

Cardano (ADA) Fiyat Analizi – 28 Mart 2021

İlgili Haberler