Popüler Analist Düşük Hacimli Bu Coin’e Dikkat Çekti!

İlayda Peker

Kripto yatırımcısı ve influencer Tyler Swope, enerji odaklı bir Blockchain projesinin arkasındaki fayda token’ının, piyasa değeri bakımından çoğu kripto projesini geçeceğine inanıyor. Swope, iddialı projenin elektrik piyasalarını modernize etmek ve mevcut tekel yapısını kırmak için çalıştığını söylüyor.

“Bu Coin’i Takip Edin”

Yatırımcı Energy Web chain’in (EWT) Decentralized Autonomous Area Agent (D3A) adlı bir piyasa modelini kullandığını ifade ediyor. Swope’un açıklamalarına göre bu model, her büyüklükte ve türden enerji kaynağı için kontrol ve mali çözüm sağlamak üzere akıllı sözleşmelerden yararlanıyor.

Analist Energy Web’in, oyundaki en büyük enerji depolama oyuncularından biri olan PG&E’nin başlıca enerji stratejisi ve inovasyon lideri Kevin Johnson ile önemli bağları olduğunu vurguluyor.

2019’da PG&E, mevcut dağıtık enerji kaynağı yönetim sistemlerini (DERM’ler) test etmek için bir pilot program yürüttü ve firmanın yatırımı için hazır herhangi bir (DERM) olmadığını belirledi. Ancak Swope, Energy Web’in blok zincirinin o sırada piyasada olmadığını ve bu nedenle bahsi geçen pilot programın bir parçası olmadığını belirtiyor.

Projenin Potansiyeli Büyük

Analistin açıklamalarına göre Energy Web’in, optimum bir pazar tasarımını yapılandırmak ve yatırım ve yönetim kararları almak için bir araç olarak kullanılma potansiyeli bulunuyor. Bu da katılımcılara, akıllı şebeke mekaniğinin daha iyi anlaşılmasını sağlayarak, aşağıdan yukarıya enerji piyasalarının ve merkezi olmayan enerji yönetiminin daha önce hiç olmadığı kadar benimsenmesini kolaylaştırıyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından 108. sırada yer alan EWT, 17 dolar bandında işlem görüyor.

Swope’un tahminlerine göre EWT’nin hem fiyat değeri hem de piyasa hacmi artışa geçme potansiyeline sahip. Bu sebeple yatırımcıların EWT coin’i takip etmesini tavsiye ediyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

SEC Ripple Davasında Son Gelişme: Kişisel Hesaplar Gerekli!

Sonraki Haber

Altcoin Fiyatları: ETH, LTC ve XRP’de Önemli Teknik Seviyeler!

İlgili Haberler