Popüler Yatırımcı Ralliye Hazırlanan 8 Coin’i Açıkladı!

İlayda Peker

Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, önümüzdeki günlerde yükseliş yaşamasını beklediği 8 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Arnold’a göre bu kripto para birimleri yakın zamanda oldukça büyük yükseliş grafikleri çizecek

Bu Kriptolara Dikkat!

Yakın tarihli bir YouTube videosunda, popüler yatırımcı ve kripto influencer’ı Austin Arnold, bir dizi altcoin ve merkezi olmayan finans (DeFi) token’ına dikkat çekti. Analist, Uniswap’i (UNI) göz önünde bulundurulması gereken bir numaralı proje olarak adlandırdı. Arnold, St Louis Federal Rezervinin Uniswap’ı içeren bir araştırma raporuna atıfta bulundu ve fiyatın 20 doları geçmeye hazırlandığını dile getirdi.

Arnold UNI ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Federal rezervin bir şubesinin ETH, Uniswap, merkezi olmayan finans (DeFi) ve DEX’ler hakkında raporlar yayınlaması… Bu oldukça önemli bir şey.” sözlerini kullandı.

Arnold ayrıca DeFi projesi Curve Finance (CRV) ve geliştirme ekibinin Polkadot ile entegrasyon sağlama çabalarının da dikkate değer olduğunu düşünüyor. Bu gelişmeler sebebiyle CRV’nin de büyük bir ralliye başlayacağını düşünen analist, “DeFi’de veya daha spesifik olarak DEX’lerde yükseliş bekliyorsanız, Uniswap gibi Curve gibi gelişmeler yaşayanlara özellikle dikkat edin.” açıklamasını yaptı.

Analistin Dikkat Çektiği Diğer Coin’ler

Plasm Network (PLM), kısa süre önce Binance Labs’tan 2,4 milyon dolar fon sağlayan bir proje olarak Arnold’un en iyi altcoin listesinde üçüncü sırada yer aldı. Arnold, projeyi Ethereum ve Polkadot arasında bir köprü olarak nitelendirdi.

Altcoin Daily sunucusu, Solana (SOL), Polygon (MATIC), Yearn.finance (YFI), AirSwap (AST) ve LoopRing’i (LRC) de yükseliş beklediği kripto para birimleri listesinde sıraladı. Arnold, YFI’nin yatırımcılar için değerli bir projeyi temsil ettiğini belirterek, geliştirme ekibinin bir hack sonrasında kullanıcılara hazinesinden 11 milyon doları geri ödediğini belirtti.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP, Cosmos (ATOM) ve Dash (DASH) Fiyat Analizi – 14 Şubat 2021

Sonraki Haber

750.000 Bitcoin’in (BTC) Kilidi Açılabilir!

İlgili Haberler