Popüler Yatırımcı 100 Kat Artış Yaşayacak 3 NFT’yi Paylaştı

İlayda Peker

Non-fungible token’lar (NFT), son zamanlarda oldukça popülerlik kazandı ve NFT token’ların da önümüzdeki günlerde çok büyük artışlar yaşayacağı düşünülüyor. Piyasanın popüler kripto para yatırımcılarından Ben Armstrong, 3 non-fungible token’ın önümüzdeki yıl 100 kat artabileceğini dile getirdi.

“NFT’leri Takipte Kalın”

Carl Martin ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Armstrong, en çok dikkat çeken projelere odaklanarak NFT coin’lerini nasıl seçtiğini açıkladı. Popüler yatırımcı, merkezi olmayan video oyun ve eğlence platformu WorldWide Asset eXchange’i (WAX)  takip ettiğini dile getirdi.

Armstrong konuyla ilgili açıklamasında, “Bu, ortaya çıkan her şeyin başarılı olduğu bir proje. WAX’ın kendisi, blok zinciri değil ama blok zincirinin arkasındaki WAX şirketi, ortaya çıkardıkları her şeyi olağanüstü bir şekilde yapıyor. Bu yüzden,WAX ile ilgili hala pek çok fırsat olduğunu düşünüyorum.” sözlerini kullandı.

Enjin ve Sandbox

Armstrong ayrıca Ethereum tabanlı dijital gayrimenkul dünyası Sandbox‘ta (SAND) yükseliş beklediğini dile getirdi. Yatırımcılara Sandbox’ı takipte kalmalarını tavsiye eden yatırımcı, projenin Decentraland’a rakip olacak şekilde dijital emlak alanında patlayabileceğini düşündüğünü belirtti.

Armstrong, Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin’i (ENJ) ise son tercihi olarak açıkladı. Yatırımcı projenin gelişimi hakkında içeriden bilgiye sahip olduğunu ima etti ve Enjin’i kripto oyunları alanında bir dev olarak nitelendirdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda Armstrong, “Enjin, oyun ve NFT’lerde liderdir ve bunun değişeceğini düşünmüyorum. Aslında Enjin’in arka planda yaptığı şeyler hakkında biraz daha bilgi edindim ve ardarda gelecek bazı şeyler var, bu gerçekten heyecan verici.” sözlerini kullandı.

Armstrong ENJ token hakkında kesinlikle çok büyük fiyat hedefleri olduğunun da altını çizdi.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Elon Musk Ne Kadar Bitcoin’e (BTC) Sahip? İşte Yeni İddia!

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC Fiyatında Önemli Seviyeler – 20 Mart 2021

İlgili Haberler