Popüler Olduğu İddia Edilen Üç Coin: Dogecoin (DOGE), XRP, Everlodge (ELDG) 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Portföylerini çeşitlendirirken kârı en üst düzeye çıkarmak isteyenler için dikkate değer üç coin olduğu iddia ediliyor: Dogecoin (DOGE), XRP (XRP) ve Everlodge (ELDG).  

Dogecoin (DOGE): Yükselmeye Devam Eden Meme Coin 

Genellikle “halkın kripto parası” olarak adlandırılan Dogecoin (DOGE), kripto dünyasını kasıp kavurdu. Eğlenceli bir meme parası olarak başlayan şey, büyüyen bir topluluğa ve gerçek dünya faydasına sahip meşru bir dijital varlığa dönüştü. Dogecoin, kısmen Elon Musk gibi önde gelen isimlerin onayları sayesinde hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların dikkatini çekti. 

Robinhood gibi platformlarda Dogecoin için cüzdan desteğinin yakın zamanda eklenmesi, erişilebilirliğini daha da genişletti. Böylece kullanıcıların Dogecoin satın almaları, ellerinde tutmaları ve işlem yapmaları kolaylaştı. Devam eden gelişmeler ve tutkulu bir topluluk ile Dogecoin beklentilere meydan okumaya devam ediyor ve umut verici bir uzun vadeli yatırım seçeneği olmaya devam ediyor. 

Tüm bu nedenlerden ötürü, iddialara göre uzmanlar Dogecoin fiyat tahminlerini yükselişe geçirdi. Başka bir deyişle, iddialara göre Dogecoin değerinin 2023’ün sonunda 0,098 $ ‘a ulaşacağını tahmin ediyorlar. 

XRP (XRP): Hala İvme Kazanıyor  

XRP (XRP) uzun zamandır kripto para severler arasında favori. SEC’in yasal zorluklarına rağmen XRP dayanıklılık göstermiş ve piyasadaki konumunu korumuştur.  

Büyük işlemlerin keşfedilmesi ve Ripple’ın devam eden yasal savaşını çevreleyen genel piyasa duyarlılığı da dahil olmak üzere son XRP haberleri, XRP’yi yatırımcıların radarında tuttu. 

Kendini işine adamış bir topluluğa sahip olan XRP, uzun vadeli büyüme potansiyeli arayanlar için cazip bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Bu nedenle analistler, iddialara göre XRP fiyatının 2023’ün 4. çeyreğinde 0,79 dolar olabileceğini tahmin ediyor.  

Everlodge (ELDG): Blockchain ile Gayrimenkul 

Everlodge (ELDG), emlak sektörünü altüst etmeyi amaçlayan benzersiz ve yenilikçi bir kripto para birimidir. Bu proje, likidite kısıtlamaları, şeffaflık eksikliği ve sınırlı erişilebilirlik dahil olmak üzere emlak piyasasında uzun süredir devam eden sorunları ele almak için blockchain teknolojisinden yararlanmaktadır. 

Örneğin Everlodge, yalnızca varlıklı bireylerin emlak piyasasında başarılı olabileceği sorununu ortadan kaldırıyor. Bunu, lüks mülkleri dijitalleştirerek ve NFT‘lere dönüştürerek gerçekleştiriyor. Daha sonra, Everlodge bu NFT’leri fraksiyonelleştiriyor. Sonuç olarak, herkes yalnızca 100 $ karşılığında blok zincirinde kısmi bir otel sahibi olabilir.  

Ayrıca, Everlodge’un ekosistemi, kullanıcıların mülklere ortak sahip olmalarına ve Everlodge Lending aracılığıyla kısa ve orta vadeli krediler almak için mülk destekli NFT’leri teminat olarak kullanmalarına olanak tanır. Ayrıca Everlodge Launchpad, mülk geliştiricilerinin topluluktan sermaye toplaması için fırsatlar sunarak erken yatırımcılara da fayda sağlıyor.  

Şu anda proje, ön satışının 2. aşamasında olduğu için yerel tokenı ELDG’yi yalnızca 0,016 $ karşılığında sunuyor. Ancak, ön satış ilerledikçe fiyat da yükselebilir. Nitekim piyasa analistleri, düşük piyasa değeri sayesinde ELDG’nin Dogecoin ve XRP’den daha hızlı bir yükseliş yaşayabileceğini iddia ediyor. Ön satış sona ermeden önce ELDG için 0,035$’lık bir fiyat öngörüyorlar – %118’lik bir artış. 

WebsiteTelegram 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX’in Eski Patronu Hapishaneye Gitti: DOMI Ön Satış Yorumları 

Sonraki Haber

“Kripto Para Piyasasındaki Düşüş, DeFi Ekosisteminin Toplam TVL Miktarını 37,29 Milyar Dolara Gerilet”

İlgili Haberler