Popüler CEO’dan Kripto Para, DeFi, Bitcoin ve Ethereum Yorumu!

İlayda Peker

Avrupa’nın bir numaralı hisse senedi sitesi ADVFN’nin CEO’su U.Today ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, kripto para piyasası, Bitcoin, Ethereum, DeFi ve genel olarak dijital varlık endüstrisi hakkındaki görüşlerinden bahsetti.

Kısa Vadeli Beklentiler

Clem Chambers, Bitcoin için mevcut piyasa durumu hakkında görüşlerini sundu ve ayrıca piyasada görebileceğimiz kısa vadeli hareketler hakkındaki düşüncelerini paylaştı. ADVFN CEO’su, Bitcoin’in 2011’den bu yana dört yıllık döngülerde hareket ettiğini düşünüyor ve şu anda bir düşüş trendine giriliyor. Bu noktada şu anki fiyat hareketlerinin CEO’nun görüşünün tam tersine olduğunu belirtmekte fayda var.

CEO’nun açıklamalara göre her yükseliş ve düşüş dönemi bir önceki ile aynı görünüyor. Chambers yaptığı açıklamalarda, “Aynı dalga. Her seferinde, dört yıllık bir döngü. İşte yine düşüş başlıyor ve 20.000 doların altına, hatta belki 10.000 doların altına inecek. Düşüş olduğunda tekrar satın almaya başlayacağım.” sözlerini kullanıyor.

Buna ek olarak CEO, uzun vadeli kripto yatırımcılarının her küçük piyasa dalgalanmasına tepki vermemesi, aksine kripto para birimi düşerken uzun bir süre boyunca satın almaları gerektiğine inanıyor. Buna ek olarak Chambers, kripto para birimleri ve bir bütün olarak endüstrinin yolunun çok uzun olduğunu ancak bunun öncesinde çeşitli zorluklarla karşılaşılabileceğini de ifade ediyor.

Bitcoin’e İnanıyorum

Chambers yaptığı açıklamalarda, Vitalik Buterin‘in projesinin kripto para biriminin geleceğini etkileyebilecek veya etkilemeyecek birçok büyük güncelleme alması nedeniyle Bitcoin’e Ethereum‘dan daha fazla inandığını ifade ediyor.

Merkezi olmayan finans endüstrisi açısından, ADVFN CEO’su teknolojiye ve kripto para piyasasına getirdiği değere karşı memnuniyet duyduğunu belirtiyor. Ancak yine de DeFi’nin döngüsel olacağını ve bir noktada dibe vuracağını düşünüyor.

Chambers ayrıca kripto para endüstrisinde en çok kime saygı duyduğunu da açıkladı. Onun seçimi, sadece teknolojinin kendisini icat etmekle kalmayıp aynı zamanda bunca yıldan sonra hala anonim kalan Satoshi Nakamoto‘ydu.Total
21
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Piyasası Yüzünü Yeniden Yukarı Çevirdi: BTC 35.000 Dolara İlerliyor!

Sonraki Haber

Ethereum Yorumları: ETH Fiyatı 5.000 Doları Aşabilecek Mi?

İlgili Haberler