Grayscale CEO’su Kripto Para Sektörü Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu

Mert Bahçe

Grayscale CEO’su Michael Sonneshein, yatırımcıların kripto paraları portföylerine ekleme konusunda çekincelerinin olmadığını dile getirdi. Başarılı CEO, kripto yatırımcıları ve lider kripto para birimi Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Başarılı CEO, Kripto Para Yatırımcılarının Tercihlerini Aktardı

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisinin CEO’su Michael Sonnenshein, kripto paralara yatırım konusu ve volatilite konularına değindi. Sonnenshein, kripto para yatırımcılarının volatiliteyi sürecin bir parçası olarak gördüğünü belirtti. Bunun yanı sıra yatırımcıların kısa vadeli fiyat hareketlerine ve volatiliteye dikkat etmediğini aktardı. Deneyimli CEO, bu nedenle insanların piyasadaki dramatik fiyat hareketlerin çok etkilendiğini düşünmüyor.

Grayscale CEO’su birçok yatırımcının kripto para alım satım işlemleri için “yatırım çeşitlendirmesi” tanımını kullanıyor. Ancak yine de Sonnenshein korkunun hakim olduğu bir piyasa düşüş döneminde likiditenin piyasadan ayrılmasını ve borç yükünü azaltmasını önleyecek hiçbir şeyin olmadığını belirtti. Bunun yanı sıra popüler CEO, yatırımcıların en çok Bitcoin’i tercih ettiğinin de altınız çizdi. Ayrıca kripto para varlıklarında çeşitliliğe yönelik bir eğilim olduğunu dile getirdi.

Bu bağlamda Sonnenshein’ın aktardıklarına göre yatırımcılar portföylerini oluşturmak adına diğer kripto paralara da ilgiyle yaklaşıyor. Pek çok yatırımcının ortaya çıkmaya başlayan yeni dijital varlık protokolleri seçenekleri arasında bazılarında gerçekten heyecanlandıkları vurgulanıyor.

DeFi Parantezi

Michael Sonnenshein, DeFi sektörüne değinirken kripto para endüstrisi için yepyeni bir alan olduğunu aktardı. Yatırımcıların DeFi alanına yoğun ilgi gösterdiği ve bunu kendileri için cazip bir fırsat olarak gördükleri belirtildi. Sonnenshein’a göre DeFi fonunun piyasaya sürülmesi, onlara çok çeşitli dijital varlık protokollerine odaklanmış bir bakış açısı sağlayacak.

Grayscale CEO’su ABD’nin Bitcoin ETF başvurularını onaylayacağını düşünüyor. Sonnenshein, başvuruların onaylanacağını belirtti ancak tarih konusunda net konuşamadı. Bununla beraber Bitcoin hakkında beklentilerini aktaran başarılı CEO, piyasadaki yatırım ve sermaye büyüklüğüne dayanarak geleceğin çok parlak olduğuna inanıyor.


Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kurum Yatırımcıların, Bitcoin ile Önümüzdeki 5 Yılı Nasıl Olacak?

Sonraki Haber

Dünyanın En Büyük Bankalarından Biri Kripto Hizmeti Sağlayacak

İlgili Haberler