Popüler Analistten İpucu: Bu Dört Altcoin Patlama Yapabilir!

İlayda Peker

Piyasanın popüler isimlerinden ve önemli analistlerinden olan Joe Parys, ciddi bir artış potansiyeli taşıdığını düşündüğü 4 altcoin’i paylaştı.

DOTPad ve PulseX

Substrate, Kusama ve Polkadot ekosistemlerini bir araya getiren DOTPad, Substrate ile ilgili her durum için birleşik bir kitle fonlaması platformu sağlayarak gelecekteki Kusama ve Polkadot ekosistem projelerine gelişimlerini başlatma, kullanıcı tabanlarını büyütme ve gelişimlerini hızlandırma aracı sağlamayı hedefliyor.

Buna ek olarak DOTPad çok yeni bir proje ve web sitesi yakında kullanıcı ile buluşacak. Analiste göre bu projenin kripto para birimi 100 kata kadar artış yaşama potansiyeline sahip olabilir.

Öte yandan isim değişikliğine giden PulseSwap adını PulseX olarak değiştiriyor ve projenin kripto para biriminin ticker’ı da PLSX olacak. Yapılan açıklamalara göre PulseX’de daha düşük ücretlerin olması, enflasyonun olmaması, aracıların olmaması, PLSX fiyat artışı için hamlelerin yapılması planlanıyor.

Analiste göre proje henüz çok erken aşamasında ve kripto para birimi ile ilgili gelecekte yapılması planlanan çok fazla şey var. Bu sebeple Parys, PLSX’in katlanarak yükseleceğini ve yatırımcısının yüzünü güldüreceğini düşünüyor.

The Parallel (PRL) ve SolChicks Token (CHICKS)

Analistin artış beklediği diğer iki kripto para birimi ise The Parallel (PRL) ve SolChicks Token (CHICKS). The Parallel, sonsuz bir metaverse olarak tanımlanıyor. Ayrıca kripto para biriminin süper listeleme olarak tanımlanan bir listeleme yapacağı ve bu noktada PancakeSwap ile çalışacağı ifade ediliyor.

Buna ek olarak The Parallel, bir airdrop etkinliğine de ev sahipliği yapacak ve süper listelemeye katılanlara 55.000 PRL token ile 1.500 dolar dağıtacak.

Son olarak analist, SolChicks Token’ın (CHICKS) büyük kazanç potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. SolChicks,  Solana blok zincirinde önde gelen fantezi NFT PvP ve P2E oyun ekosistemi olmayı hedefliyor.

Analist göre kripto para biriminin hacmi düşmüş olsa da günde 1 milyon dolar gibi ciddi bir hacmi bulunuyor ve topluluğu çok güçlü. Ayrıca analist projenin, Solana ekosistemindeki Axie Infinity olmaya çalıştığını da ifade ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ethereum Fiyatında Önemli Seviyeler: ETH Ralliye Başlayabilir Mi?

Sonraki Haber

Bitcoin’de Yön Yeniden Aşağı Döndü: Altcoin’ler de Düşüşe Geçti!

İlgili Haberler