Popüler Analistten İddialı Bitcoin Tahmini

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in (BTC) 2018 taban fiyatını bilen bir kripto stratejisti, kral kriptonun dünkü 26.500 $ civarındaki düşüşün ardından bir sıçrama için hazırlandığına inanıyor.

Bitcoin Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

BTC fiyatındaki düşüşten önce, ananoim analist Smart Contracter 222.000 Twitter takipçisine Bitcoin‘in bir saatlik grafikte yükseliş yorgunluğu belirtileri gösterdiğini ve 26.000 $ civarındaki hedefine doğru geri çekilebileceğini söyledi:

BTC’deki momentum azalmaya başlıyor. Bence hafta başında 26.000$’ı yeniden test edebiliriz.

Dünkü düzeltici hareketin ardından Smart Contracter, BTC geri çekilmesinin muhtemelen artık tamamlandığını söylüyor. Ayrıca, kral kriptonun yüksek zaman dilimi desteğini 25.800 $ civarında tekrar ziyaret etmesinin olası olmadığını söylüyor:

Tamam, BTC’deki düşük seviyeleri süpürdük. Geri çekilme için minimum hedef karşılandı. Bu mükemmel yüksek zaman dilimini tekrar test edeceğimizi sanmıyorum.

Kalabalık Psikolojisi

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, bir yükseliş varlığı tipik olarak ABC düzeltici hareketinin ardından yükseliş trendine devam eder.

Smart Contracter’ın grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in dünün en düşük seviyesini gördükten sonra bir saatlik zaman diliminde ABC dalgasını tamamladığı görülüyor.

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 26.926 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Beş Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Sonraki Haber

CFTC’nin Binance Değerlendirmesi Heyecanlanmak İçin Sebep Değil

İlgili Haberler