Popüler Analistten BTC, APE ve 2 Altcoin’le İlgili Önemli Açıklamalar

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden olan Altcoin Sherpa, kripto piyasası için potansiyel toparlanma belirtileri olduğunu ifade etti ve bu bakış açısı ile Bitcoin (BTC), ApeCoin (APE) ve iki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için düşüncelerini paylaştı.

Potansiyel Yükseliş Sinyalleri

Bitcoin 200 günlük üstel hareketli ortalamasının (EMA) üzerinde işlem görmeye devam ederken Altcoin Sherpa, lider kripto para biriminin bir yükseliş trendinden olduğunu kanıtlaması için dayanması gerektiğini dile getirdi.

Analist konu ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “BTC: 22.000 dolar seviyesini, daha düşük bir seviyenin dikkate alınması için tutulması gereken kilit bir seviye olarak görüyorum.” sözlerini kullandı.

Öte yandan analist yaptığı açıklamalarda Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) bağlı kripto varlık APE‘nin Bitcoin ve Ethereum’un fiyat hareketine bağlı olarak 9,00 dolara yükselebileceğini ifade ediyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada 7,4 dolardan işlem gören APE’in son 1 ay içinde sergilemiş olduğu yüzde 50’lik artış ise dikkatleri çekiyor.

Altcoin Sherpa konuyla ilgili olarak “APE: BTC ve ETH sabit kalırsa, 9 dolara kadar yükselmeye devam edebileceğini düşünüyorum. Genel olarak hala pozisyonumdayım ama şimdiden biraz kar elde ettim.” açıklamasını yapıyor.

Radardaki Kripto Para Birimleri

Altcoin Sherpa ayrıca, bu ay sırasıyla 2.18 dolar ve 2.81 dolar ile zirve yapan Optimism (OP) ve Lido Dao (LDO) için tahminini paylaşıyor. Analist, fiyat artışını takiben iki altcoinin düşmesi gerektiğini söylüyor. OP şu anda 1.86 dolardan işlem görüyor ve LDO ise 2.57 dolardan el değiştiriyor.

Analist, “Bence hem LDO hem de OP muhtemelen iyi şortlar, en azından tüm spot varlıklarınıza karşı bir koruma. Bunların orta/uzun vadede çok daha ucuz tokenler olma ihtimali yüksek. Bence bir süre bekletmeyi planlıyorsanız buradan satın almayın.” sözlerini kullandı.


Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Apecoin 1 Ayda Yüzde 50 Yükseldi: İşte Önemli APE Seviyeleri!

Sonraki Haber

Elon Musk: DOGE, Bitcoin’den Daha İşlevsel

İlgili Haberler