“Bitcoin Çoğu Risk Varlığından Daha İyi Performans Gösterecek!”

Bitcoin Haber

Bloomberg’in makro stratejisti Mike McGlone, ekonomik durgunluk korkularının ortasında Bitcoin (BTC) üzerinde yükseliş hissiyatını ifade ediyor.

Bitcoin Yorumları

David Lin Report’a verdiği yeni röportajda McGlone, Bitcoin yaşlandıkça amiral gemisi kripto varlığının çoğu riskli varlıktan daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

Ancak Bloomberg analisti, Bitcoin fiyatının yakın vadede düşebileceği konusunda uyarıyor ve “Bu bankacılık krizi bence Bitcoin’in değerini tanımlamaya başlıyor. Bildiğiniz gibi son kriz gerçekten onun doğumuydu, şimdi bu kriz onu tanımlıyor. Ancak daha kısa vadede endişelendiğim en önemli şey, bahsettiğim gibi tüm riskli varlıklarda dalganın sönmesi ve Bitcoin’in aşağıya itilmesi. Ancak şu anda Bitcoin, çoğu riskli varlıktan daha iyi performans göstermeye devam edeceğini düşündüğüm şeyi gösteriyor. Kilit nokta, hala likiditeye işaret ediyor olmamız ve hala en riskli varlıklardan biri olması… En önemli gerçek şu ki, diğer kriptoların çoğundan, özellikle de Bloomberg Galaxy Crypto Index’ten daha iyi performans göstermeye devam edeceğini düşünüyorum.” sözlerini kullanıyor.

Bitcoin yazının kaleme alındığı sırada 28.000 dolar bandında işlem görüyor.

Aylık olarak yeniden dengelenen ve yeniden yapılandırılan Bloomberg Galaxy Kripto Endeksi, sabit coinler, borsa tokenleri ve gizlilik coinleri hariç olmak üzere piyasa değerine göre en büyük ve en likit dijital varlıklardan oluşuyor.

Bitcoin Geleceği

Bitcoin‘in ileriye dönük fiyat hareketleri konusunda McGlone, Bitcoin’in 2021 rallisi sırasında 100.000 $ hedefine ulaşamamasına rağmen, amiral gemisi kripto varlığının yükselişini sürdüreceğini söylüyor:

Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşması gerçekleşmedi. En yüksek seviye 70.000 dolar civarındaydı. Ve Bitcoin’in bu yörüngeye geri dönmesini bekliyorum. Ancak henüz dibe vurup vurmadığını bilmiyorum. Bitcoin ile ilgili en önemli şey, daha önce neredeyse hiçbir varlıkta, özellikle de emtiada görmediğim bir şeye sahip olması – tanımlanabilir azalan arz ve benimsenmenin ilk günlerinde düşük olması. Ve küresel dijital teminat haline gelmesi. Bu şekilde ilerleyeceğini tahmin ediyorum. Şimdi yolda tümsekler var, düzenlemelerle ilgili sorunlar var. Ancak son zamanlarda gördüğümüz bir şey var ki o da yok edilemez olarak parlamaya başlaması.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu Nisan’da Yükselecek Mi, Düşecek Mi?

Sonraki Haber

Apple’dan Satoshi’ye Saygı Duruşu: Bitcoin Teknik Dokümanı macOS’a Gizlendi

İlgili Haberler