Popüler Analistin Bitcoin Tahmini: BTC’de Ralli Öncesi Son Düşüş!

İlayda Peker

Tanınmış bir kripto para yatırımcısı ve analisti olan Inmortal, Bitcoin‘in son düşüşünü, BTC’nin aylar içinde neredeyse üç katına çıkmadan önce 2017 baharında düştüğü zaman ile karşılaştırdı.

“Düşüş Ekim Başında da Devam Edecek”

Analist, Bitcoin’in bu ayın başlarında başlayan fiyat düşüşünün Ekim ayının başına kadar devam edeceğini ifade ediyor. Ancak sonrasında Bitcoin 64.900 dolarlık rekor seviyesine doğru artışa geçecek ve bu rekoru kıracak.

Buna ek olarak Inmortal’a göre, Bitcoin’in mevcut fiyat hareketi şimdiye kadarki son düşüş olacak. Yani analist bu düşüşün bir satın alma fırsatı olarak değerlendirilmesi sinyalini veriyor.

Analist Bitcoin’in mevcut düşüşünün ileride oluşacak olan bir ralli için iyi bir durum olduğunu öne sürüyor. Bunun yanında oluşan fiyat baskıları ve FUD’a rağmen analist BTC’nin güçlü kaldığın ve çok daha fazla düşmemesinin de iyiye işaret olduğunu belirtiyor.

Ethereum Fiyat Beklentisi

Bitcoin’in yanı sıra analist yaptığı açıklamalarda piyasa değeri bakımından en büyük altcoin olan Ethereum için de yükseliş beklediğini ifade ediyor. ETH şu anda 3.000 dolar altında işlem görüyor ancak analistlere göre 3.000 doların geri kazanılması ETH için yeni bir artış grafiği başlatabilir.

Buna ek olarak piyasanın bir diğer popüler ismi Capo da BTC’de artış beklediğini ifade ediyor. Inmortal’dan farklı olarak Capo, artış öncesinde fiyatın 40.000 dolar ile 45.000 dolar bandında konsolide olacağını ifade ediyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

El Salvador’da Volkanik Enerji İle Bitcoin Madenciliği Başlıyor!

Sonraki Haber

Milyarder İş İnsanı Elon Musk, Kripto Düzenlemelerini Yorumladı

İlgili Haberler