Popüler Analiste Göre Cardano (ADA) Uzun Vadede Çok Büyük Potansiyele Sahip

İlayda Peker

Son aylarda kripto para birimlerinin bir boğa koşusunda olduğunu rahatlıkla dile getirebiliriz. Bitcoin bu boğa koşusuna öncülük ediyor ve zaman zaman bazı altcoin’ler öne çıkıyor. Ancak analistler altcoin’ler içinden bir kaçının uzun vadede de çok iyi performans sergileyeceğini düşünüyor.

Cardano Gelecek Vaat Ediyor

Piyasanın popüler analistlerinden Capo, Cardano’nun uzun vadede çok yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Capo’ya göre Cardano (ADA) uzun vadede 25 kat artış yaşama potansiyeline sahip ve 30 doları görme şansı bulunuyor.

Capo konuyla ilgili olarak ADA’nın yatay çizgide ilerlemeyeceğini ve orta-uzun vadede çok iyi bir görünüm sergilediğini ifade ediyor. Bu noktada fiyatın 30 dolar olması halinde ADA’nın piyasa değerinin 1 trilyon doları aşacağını belirtmek gerekiyor.

Bunların yanında 30 dolarlık hedef öncesinde Capo, orta vadede ADA‘nın 4 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada ADA’nın 1,20 dolar seviyesinde olduğu düşünüldüğünde orta vadeli beklenti yaklaşık olarak 3.5 katlık bir yükselişi temsil ediyor.

“Ethereum’un Yükseliş Zamanı Geldi”

Popüler analist ADA’nın yanı sıra Ethereum’un da bir yükseliş yaşayacağını düşündüğünü ifade ediyor. Capo’nun yanı sıra diğer analistler de Ethereum’da (ETH) artık yükselişin başlayacağını ve 2.000 dolarlık hedef sonrasında uzun vadede 3.000 doların görülebileceğini düşünüyor.

Bunlara ek olarak Capo, Bitcoin’in de (BTC) şu anda dip noktada olduğunu ve birkaç hafta içinde 80.000 dolarlık hedefin ufukta olduğuna dikkat çekiyor. Ayrıca Capo bu noktada altcoin’lerini ya da Bitcoin’lerini satan yatırımcıların pişman olacağını da ekliyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dev Kripto Para Borsası Coinbase, Hindistan’a Açılıyor

Sonraki Haber

Kraken CEO’sundan Önemli Bitcoin Fiyat Tahmini ve ETH-DOT Karşılaştırması

İlgili Haberler