Popüler Analist: Bitcoin’in (BTC) Yeni Bir Rekor Kırmaması İçin Hiçbir Neden Yok!

İlayda Peker

2021 yılında rekor üzerine rekor kıran Bitcoin’in henüz boğa koşusunu bitirmediği ve yeni rekorların ufukat olduğu düşünülüyor. Yaptığı açıklamalarda tam olarak bu konuya değinen anonim yatırımcı ve analist Flood da Bitcoin’in Nisan ayında yeni bir rekor seviye belirleyeceğini düşünüyor.

“Nisan’da Bu Coin’lere Dikkat”

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Nisan ayında Bitcoin’in yeni bir rekora imza atacağını düşündüğünü dile getiren Flood, yatırım yaptığı altcoin’leri de takipçileri ile paylaştı.

Analist yaptığı açıklamalarda 2015 yılından bu yana hem Bitcoin (BTC) hem Ethereum (ETH) yatırımı yapıyor ve analistin sürekli yatırım yaptığı 6 altcoin bulunuyor. Analiste göre bu kripto para birimlerinin hepsi Nisan ayında yüksek performans sergileme potansiyeline sahip.

Analist 2021 yılının ilk çeyreği biterken portföyünde BTC, FTT (FTX Token), Solana (SOL), Synthetic (SNX), Aave, Raydium (Ray) ve ETH bulunduğunu takipçileri ile paylaştı. Buna ek olarak yatırımcının portföyünde Ethereum rakibi Polkadot (DOT), merkezi olmayan borsa Serum (SRM) ve otomatik piyasa yapıcı Nerve Finance (NRV) token’ları da bulunuyor.

Analist FTT’yi Yakın Takipte

Flood tüm altcoin seçimleri arasında özellikle FTT’ye önem verdiğini ve her fırsatta yeni alım yaptığını ifade ediyor. FTT’nin önümüdeki günlerde çok iyi performans sergileyeceğini düşündüğünü ifade eden analist, karlarının tümünü FTT’ye dönüştürdüğünü de belirtiyor.

Buna ek olarak Flood, yakın zamanda Bitcoin’in yeni bir rekor kıracağı ve bu konuda hiçbir şüphesinin olmadığını da ifade ediyor. Bitcoin’in Nisan ayında yeni bir rekor kırmasının önünde hiçbir engel bulunmadığını ifade eden analist, net olarak BTC fiyat tahminini dile getirmiyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Nisan Ayında Bu 5 Kripto Para Birimine Dikkat!

Sonraki Haber

Visa, USDC’nin Kullanılacağı Bir Pilot Program Başlatıyor

İlgili Haberler