Popüler Analiste Göre Bu 3 Token’ın 2021 Yılında İzlenmesi Gerekiyor

İlayda Peker

Popüler bir kripto balinası ve analisti, 2021’deki Bitcoin (BTC) fiyat hareketine ilişkin tahminlerini paylaştı ve 2021 yılı için hangi altcoin’lerin takip edilmesi gerektiğini açıkladı. 92.000 takipçisi bulunan ve Twitter’da “Flood” olarak bilinen analist, yaptığı açıklamalar ile hem Bitcoin hem altcoin’ler için bir yıl boyunca beklentilerini paylaşmış oldu.

2021 Beklentileri

Flood’un yaptığı açıklamalara göre Bitcoin’i 2021 yılında çok daha büyük hedefleri bekliyor. Konuyla ilgili olarak “Bitcoin, 2021’in büyük çoğunluğunda 50.000 doların üzerinde işlem görecek.” sözlerini kullanan analist, Synthetix’in de (SNX) bu yıl 24 doların üzerinde işlem göreceğini dile getirdi.

Twitter’da bir “Ask Me Anything” etkinliğine ev sahipliği yapan popüler analist, kullanıcılarından gelen BTC bu yıl 100.000 doları görecek mi sorusunu ise “ Kesinlikle evet” sözleri ile yanıtladı.

BTC ve SNX’in yanı sıra Flood, bir lending platformu olan Aave’in kripto para birimi AAVE token’ın da bu yıl ciddi yükseliş sergileyecek olan coin’ler arasında olduğunu düşünüyor. Ayrıca Flood’a göre yatırımcılar bu yıl son zamanlarda Ethereum’un rakibi olarak görülen Polkadot’a da dikkat etmeli.

“Ripple Diğerlerine Yetişebilir”

Son zamanlarda oldukça negatif bir görünümde kalan XRP ile ilgili yaptığı açıklamalarda Flood, SEC sebebiyle ciddi bir düşüş yaşayan XRP’nin diğer altcoin’lere yetişebileceğini dile getirdi. Konuyla ilgili olarak Flood yaptığı açıklamalarda, “XRP şu anda gerçekten ilginç bir noktada çünkü davanın çözümlenmesi bir yükseliş katalizörü olabilir ve bir artışa yol açabilir, ancak şimdilik daha iyi varlıklar olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Bunların yanında bir kullanıcı Flood’a Bitcoin’deki en büyük kaybını sordu ve analist BTC 7.800 dolar seviyesindeyken 44 BTC kaybettiğini dile getirdi. Tek bir günde elde ettiği en büyük kazanca gelince ise kripto balinası, bir zamanlar 24 saat içinde neredeyse bir milyon dolar kazandığını belirtiyor.

Bunlara ek olarak Flood, nasıl büyük kazançlar elde ettiği ile ilgili bir soruyu ise, “6 yıl boyunca kan, ter ve gözyaşı.” sözcükleri ile yanıtladı.

2021’de Kazandırması Beklenen Kriptolar

Yatırımcı ve DataDash kurucusu Nicholas Merten geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile 2021 yılında takibe edilmesi gereken 10 kripto para birimini paylaşmıştı. Merten’e göre 2021 yılında yatırımcılar; Hegic, Warp Finance, DeFi Money Market, Unibright, Loopring, dHEDGE, Chainlink, Ampleforth, Uniswap ve Ethereum’a dikkat etmeli.

Bugünkü grafikler göz önüne alındığında aslında analistlerin şimdiden doğru tahminlerde bulunmaya başladıkları anlaşılıyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Düştü: ETH ve Altcoin’lerde de Büyük Düşüşler Yaşanacak Mı?

Sonraki Haber

Amerika’dan Blockchain ve Stablecoin’ler Adına Önemli Adım

İlgili Haberler